Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростно и "внимателно" шофиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Този е шофьор колкото аз съм скиор - гледал е как се прави.Нито волана държи правилно, нито позицията му на седалката е нормална, клатенето по завоите е защото така прави като играе на НФС. Но нищо де, вече е влязъл в списъка на застрахователите. Да му е честито
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #17
      Баси, как му се нахлупи качулката.... :D :D :DА на слизане, като врътна волана, той направи половин оборот от нищото - отдолу всичко е леееееееееееш :D :D :DИдиот!!!

      Коментар


        #18
        А видя ли дима излизащ от средната конзола?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          jenshen73 написа:
          Къде е сега Ферариста да пита кви са тия камъни край пътя Муахахаа
          Колега не съм предполагал че нещо такова ще ти остави такова дълбоко впечатление, че да постнеш клипа в цяла отделна тема.......не е станало кой знае какво, нормални изцепки на некви гъзета дето са зели на някой авер колата и карат по непознат път.......бил съм на пасажерската седалка при къде - къде по ламариноогъващи упражнения, тва на клипа в сравнение е като некво раздрусване......Но лошото е че такива като тебе трябва ЗА СВОЕ НЕЩАСТИЕ(не казвам че ти го пожелавам, че тука има доста ора дето криво разбират някой неща) да изпитат някой неща на гърба си, за да прозрат други.......Бих те питал ако ти беше на мястото на тва гъзе, какво би предпочел да има там - дебело дърво на което да останеш неподвижен, или тия камъни дето може и да натрошиха колата, но дупетата излязоха без драскотина, а излязоха от пътя с поне 90 кмч......Батка - ти блъскал ли си се челно с 70 дори за да знаеш кво е, и да знаеш кво е да се блъснеш в нещо неподвижно, и в нещо дето да ти убие скороста макар и да те разтърси......Па може и да си де, но явно не ти е увряла главата.......
          snake написа:
          Кой и как пък го засне и то толкова гладко, без да трепне камерата? Не ми прилича на истинско това клипче. А колкото до ръцете, какво му е неправилното?
          GoPro камерите се ползват масово за тия неща, бетон са....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #20
            Предвид широкоъгълната оптика на камерата, скоростта не е висока. На постановка мяза.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #21
              Това е нещо между 80 - 90 кмч в момента на излизане.......доста често слагам моята на колата отстрани или отгоре, и на толкова ми прилича.......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #22
                ФЕРАРИСТ написа:
                snake написа:
                Кой и как пък го засне и то толкова гладко, без да трепне камерата? Не ми прилича на истинско това клипче. А колкото до ръцете, какво му е неправилното?
                GoPro камерите се ползват масово за тия неща, бетон са....
                Възможно е, не съм спец. Написах това, което ми направи впечатление, а именно, че клипът прилича на някакъв монтаж между компютърна игра и този младеж в колата. Просто движението е прекалено гладко, плавно. Във Ф1 изображението се тресе, а тук е в стил "теле-новела". Но не споря.И не че имам желание да го узнавам как става наистина, ама тоя еърбег се разпръсна като някакъв парцал. Как точно се очаква да предпази шофьора?
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  snake написа:
                  ФЕРАРИСТ написа:
                  snake написа:
                  Кой и как пък го засне и то толкова гладко, без да трепне камерата? Не ми прилича на истинско това клипче. А колкото до ръцете, какво му е неправилното?
                  GoPro камерите се ползват масово за тия неща, бетон са....
                  Възможно е, не съм спец. Написах това, което ми направи впечатление, а именно, че клипът прилича на някакъв монтаж между компютърна игра и този младеж в колата. Просто движението е прекалено гладко, плавно. Във Ф1 изображението се тресе, а тук е в стил "теле-новела". Но не споря.И не че имам желание да го узнавам как става наистина, ама тоя еърбег се разпръсна като някакъв парцал. Как точно се очаква да предпази шофьора?
                  В Ф1 вибрациите са много по големи, тва стоковата кола не може да се приближи до вибрацииката в болид......Иначе аз не съм фен на еърбеците, но в случая удъра който провокира бега да се отвори беше отдолу нагоре и затова тоя си излезе без проблеми, ако главата му беше 20на санта по напред щеше да е по зашеметен.......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар

                  Working...
                  X