Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ferrari F430 в София!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    prog написа:
    пичове утре ще се постарая да ви кача едно филмче с ферарито... не можах да се сдаржа и го снимах... излишно е да се казва какво си изпитал... неописуемо е... а като се има предвид че преди няколко дни видях и ламборджинито при софийския университет...абе нямам думи...
    Ооооо дай го плс........Кокло е дълго? Браво на тебе.
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #32
      И аз го видях ламборджинито Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #33
        Във форума на дата.бг попаднах на следните снимки-Осибено 3-тата е много добра! :D

        Коментар


          #34
          Незнам защо,но на мене ми харесва повече Ламборджинито.
          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

          Коментар


            #35
            Обаче в темата по-горе става въпрос за друго Мамборджини, ако имаш това в предвид. Това е Диабло, което изобщо не бих отказал също Кефи ме как са наредени на някаква гадна уличка

            Коментар


              #36
              me_to_u написа:
              Обаче в темата по-горе става въпрос за друго Мамборджини, ако имаш това в предвид. Това е Диабло, което изобщо не бих отказал също Кефи ме как са наредени на някаква гадна уличка
              Точно за Диаблото на първата снимка става на въпрос. Много е добро.Странно,че на Феррарито регистрацията е доста старичка.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #37
                Да да, това е много отдавна в БГ(355-цата). Нали го имаше в един клип на чалгаджиите преди 4-5-6 години още.

                Коментар


                  #38
                  http://free.data.bg/progressive/fiat/IMG_0415.AVIтова е адреса на обещаното преди доста време от мен филмче на ферарито което видях...
                  ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                  Коментар


                    #39
                    Tempra SX написа:
                    Zaphod написа:
                    Вчера видях едно полицейско Типо
                    И аз съм виждал...Ама са ужасно раздрънкани. Като прибра радара куката и искаше да тръгне запали точно след три минути и се чу адски силно свирене /можеби от ремъка, но не беше клаксна /...Има ги из София...Спомням си, и още се смея като гледах как Типо-то н куките гони едно ново Ауди Fiat Tipo - Polizia :P Ако има снимка на Типо в този сайт дето изрових Пунто-то, може и да я кача
                    на приятел баща му кара от тея типота и те ходят на тежките катастрофи а не се занимават с радари.И мога да те уверя че изобщо не са раздрънкани.Знам защото съм се возил е едното

                    Коментар

                    Working...
                    X