Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

само прочетете описанието

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    само прочетете описанието

    прочетете описанието такова нещо не бях виждал до сега.... :D :D :D http://www.cars.bg/u769650
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    #2
    Тц.. не издържах до края ..... ама ква хонда е като от москвич не знам си ко ставало, от лада не зна си що... баси Селяка тоя.

    Коментар


      #3
      кола

      И аз не го дочетох цялото ама вярно голяма селяния е написаното гледам има доста хонди от тези спортните хечбег изоставени по улиците а уж външно има още доста хляб в тях
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Обявата напълно отговаря на имиджа на притежателите на повечето такива Хонди :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Някой по-отворен от форума с безплатни минути към Глобул да се обади на Момчил и да направи пазарлък .Тая Онда трябва да стане притежание на Фиат форум-а с цел-урок..какво не трябва да правим по колите си :P
          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

          Коментар


            #6
            И аз не издържах да го прочета цялото. То едно че супер неграмотно написано, второ яко послъгва пича Ние доматите с колците ги ядем. :D Трето така и не разбрах що я продава като е толкова хубава. То май само емблемата на Хонда останала.
            Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
            ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

            Коментар


              #7
              Напоследък има някакво мода да напишеш колкото се може по-голяма глупост в мобилето...Ора без работа, би казал дедо ми.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Абе пичове това си е бъзик...ама тъп.Ето нещо по-оригинално :Dhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...ref_map=[]
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  Продава я понеже си купил джип от Англия . И аз не можах от край до край да прочета описанието, нямах нерви явно, ама вярно неподражаем селяк е този
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    kiro_of_the_day написа:
                    Напоследък има някакво мода да напишеш колкото се може по-голяма глупост в мобилето...Ора без работа, би казал дедо ми.
                    Като не се сещат администраторите да им лепнат ограничение на символите....Ще им четем глупостите.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Според мен е майтап

                      Коментар


                        #12
                        Ако е така, този вярно се чуди цял ден къде да се подпре и как да си уплътни времето...
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Според мен е майтап
                          Подкрепям те напълно. Никой селяк няма толкоз нерви да пише Пишат: Пурдавам ацката Хонда.
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Навремето приятел звъня на подобна обява.След няколко минутно обяснение от страна на продавача колко е перфектна машината последва:-До Бургас може ли да стигне?-Да бате ,перфектна е машината.-Не ме интересува дали е перфектна.Искам я за гълъбарник на село.-
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              Краси, вярно ме остави без думи...
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X