Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Хроника на смъртта"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    няма какво да вниквам,знам какво съм написалявно не гледаме от една и съща точка

    Коментар


      #32
      tomazo написа:
      doofiat мисля ,че няма смисъл да ти отговарям ,ти си пееш твойта си песен и грам не искаш да проумееш за какво става дума !!! Както бях написал първите 7 години са много важни .И много ми е чудно как повлияваш ,как помагаш и на кого най-вече ???40 000 годишно изобщо не те правят добър шофьор ,дано не са силно преувеличени И едно пожелание ,дано никога не ти се налага да четеш подобно нещо за твой близък!!!ето това е от една друга тема в която бях писал : значи подобна тема в ТОЗИ ФОРУМ е излишна ? По памет от всички във форума има само един който е претърпял по сериозно ПТП и то ,защото той е виновен !! всички са смирени шофьори карат по правилата !! един изнцидент за толкова години ,е какво излиза тогава !! куп добри шофьори и куп воайори Ако това беше ,тунинг ,рейсинг или каскадьоринг форум разбирам да има подобна тема ,защото ще е ежедневие за хората посещаващи форума . а ако някой заблуден ,влезне за първи път в този форум ,вместо да прочете нещо за Историята на ФИАТ,двигателите или дизайна ,ще си разглежда снимчици ,които са не на място !
      Нещо се опитваш да обиждаш, но точно от теб не съм го очаквал. Мислехте за свестен пич, ама съм сгешил. Ти който не си си мърдал д-то от Софето не ми обеснявай колко са ми преувеличени километрите, ами вземи се стегни, както те посъветва Nino.Иначе виждам,че се притесняваш да не научиш нещо повече, но не ограничавай другите. Добре като искаш да не се натоварваш нея гледай тая тема бе човек. Това е демократичен форум и всеки се старае да помогне с нещо.Ти като имаш да направиш раздел с Историята на Фиат какво чакаш, направи го. Лесно е само да мрънкаш това не ми харасва, онова не ми харесва. Направи нещо! И не мога да разбера, защо двама сте само двама дето се дрънкате и как два души ще казват какво да се пише и какво не. Това си е ваше мнение. Аз и колегите имаме друго. Уважавам вашето и ви казах какво да направите като на ви е кеф.

      Коментар


        #33
        Ако си се почувствал обиден лошо за тебе !! Целият спор е общочовешки ,а не принципен да водиме спорове и всеки да дава мнение !!!Изписахме по една книга ,тука накрая да вземеш и да се обидиш .Лепни си един стикер ,карай умно -по голям ефект ще има !!!!Трябва да си поговориш с някой ,който има 1000 000 км .зад гърба (проф.шофьор или състезател) за да разбереш всичкото написано !!!
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #34
          Може би не е редно да се намесвам.....все пак по моя идея е създадена тази глава.....но искам да ви кажа само едно......пуснахте си анкета, резултатите са видни.....очевидни бих допълнил....не виждам защо спорите още......ако Митко махне темата, смятате ли че ще е редно това да става само защото двама човека, подкрепени от още шест вървят срещу двадесет и пет, айде СТОП и МИР, а.....

          Коментар


            #35
            ........такива неща съм виждал, такова безхаберие, такава липса на инстинкт за самосъхранение.....такова самобичуване и самоунищожаване......че реших да се заема с тази черна задача....къде с възпитателен ефект, къде и за вътрешно удовлетворение........ цитат от нуждата за тази тема :и още един :......така или иначе в един друг наш приятелски форум, първата тема беше за ужасен инцидент и то писана от мен.....така или иначе т.нар. "хроникьор" на подобни инциденти почти винаги съм аз.....решихме да създадем такава тема и със запълването и да се занимавам аз...... наистина форумите и темите не са задължителни ,но ако нещо е обществено и достояние за всички ,приятелските кръгове дали не са излишни ???
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #36
              ми ще вървим много ясно,след като не ми харесва,най лесно е да се изтрие нещо ми айде да триеме девинаги ще има смъртни случай,дай да препълним форума с убийства,самоубийства и т.н.,след време в консултаций сигурно ще има тема "как да си сглобя ръката"има места където публикуват тези случки,не виждам смисъл от това тук"смятате ли че ще е редно това да става само защото двама човека, подкрепени от още шест вървят срещу двадесет и пет"не виждам 25 различни юзъра да са написали нещо по темата

              Коментар


                #37
                pugsy написа:
                .....не виждам 25 различни юзъра да са написали нещо по темата
                ...анкетата брат...виж си анкетата.....ти я пусна...

                Коментар


                  #38
                  Логан написа:
                  Може би не е редно да се намесвам.....все пак по моя идея е създадена тази глава.....но искам да ви кажа само едно......пуснахте си анкета, резултатите са видни.....очевидни бих допълнил....не виждам защо спорите още......ако Митко махне темата, смятате ли че ще е редно това да става само защото двама човека, подкрепени от още шест вървят срещу двадесет и пет, айде СТОП и МИР, а.....
                  Логана е прав......на неговото мнение съм........Резила е ясен 8:25.Аре стига.МИР.
                  Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                  Трезвен ТУК не пиша!
                  Un Italiano Vero

                  Коментар


                    #39
                    да гледам и да не гледам се тая,ама кажи къде видя 25 юзъра да са ПИСАЛИ ??? То хубаво са гласували 33-ма от 2935-ма от които дали има и 10 да са написали нещоа даже сме и за резил,какво стига-да пишем ли???

                    Коментар


                      #40
                      Сега май проблема е в разликата гласували-писали така ли ?
                      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                      Трезвен ТУК не пиша!
                      Un Italiano Vero

                      Коментар


                        #41
                        kilar написа:
                        Сега май проблема е в разликата гласували-писали така ли ?
                        не въпросът е принципен .Останах с убеждението ,че подкрепяш идеята,не само заради смисъла на самата идея ,а заради излишека на темата ?
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #42
                          НЕ спомена се да се маха темата след като незнам колко малко % е гласувано/писано и т.н. за тва

                          Коментар


                            #43
                            pugsy написа:
                            да гледам и да не гледам се тая,ама кажи къде видя 25 юзъра да са ПИСАЛИ ??? То хубаво са гласували 33-ма от 2935-ма от които дали има и 10 да са написали нещоа даже сме и за резил,какво стига-да пишем ли???
                            алееее.....свали ме от стола.....а си и модератор.....в анкета се гласува.......имаш осем гласували темата да се махне и двадесет и пет гласували да остане.......отдолу всеки си аргументира вота.......и ако ще "да гледаш и да не гледаш-все тая", защо я пусна тая анкета.......P.S....след последният ти пост, мисля че вече е безмисленно да се намесвам.....

                            Коментар


                              #44
                              всичко ли ти е в буквален смисълискаш да кажеш,че не ставам за модератор ли ми ок НЕИСКАМ ДА СЪМ МОДЕРАТОР(нека митко да уважи желанието ми) станах само защото един пич ме пита дали искам

                              Коментар


                                #45
                                айдаааааа...откара го на лично отношение...........исках да ти кажа, че един модератор трябва да е наясно с принципа на тълкуване на анкетите....да не говорим, че става дума за анкета, пусната от самият него.....а и за финал "и да гледам, и да не гледам..."....пускаш нещо, което после самият ти обезмисляш.....P.S. И не го карай на лично отношение...нямам нищо против теб, та аз даже не те и познавам......

                                Коментар

                                Working...
                                X