Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Хроника на смъртта"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    boneff написа:
    blondy_driver написа:
    Формулировката на името звучи потресаващо.....
    Нали това е целта......
    Не бих казала.Лично мен темата ме предизвиква за бъда по -разумна като шофьор.Никой не е безгрешен и понякога от нелепи грешки става най- лошото. Благодарение на теми като тази аз се поучавам от вече допуснатите нелепи грешки и винаги си имам едно на ум във сходни ситуации...

    Коментар


      #17
      Еми аз по принцип съм за махане.Както се казва, от тази "хроника" ако няма полза, няма и вреда, но все пак трябва да има уважение към починалите на пътя.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        Съгласен съм.А и в крайна сметка-който иска да си я чете, който не иска-да не я чете.Аре peace.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #19
          sachma написа:
          Съгласен съм.А и в крайна сметка-който иска да си я чете, който не иска-да не я чете.Аре peace.
          Точно това мислех да кажа и аз. Като има такива, които се смята на велики да не я четат. Но да не ми се пречкат и на пътя, а да си стоят вкъщи пред телевизора. Заради много величия гинат невинни хора. Да не говорим,че и понякога само гледката от един тежък случай може да доведе до тежки последици у свидетеля.

          Коментар


            #20
            doofiat написа:
            sachma написа:
            Съгласен съм.А и в крайна сметка-който иска да си я чете, който не иска-да не я чете.Аре peace.
            Точно това мислех да кажа и аз. Като има такива, които се смята на велики да не я четат. Но да не ми се пречкат и на пътя, а да си стоят вкъщи пред телевизора. Заради много величия гинат невинни хора. Да не говорим,че и понякога само гледката от един тежък случай може да доведе до тежки последици у свидетеля.
            a нали се сещаш .че когато има челен сблъсък и всички мъртви кой е виновен ?? когато има загинал на пътя се чува само версията на живите ??или на КАТ с метъра дето викат тоя е виновен ,щото няма спирачен път ,а колата ABC ???
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #21
              колеги съгласете се ,че това не е ФОРУМ :ХРОНИКИТЕ НА СМЪРТТА !!!!!!!!е ако в някой форум или медия има съобщение за една катастрофа и един загинал тука се събира всичко накуп ,всеки едва ли не рови да намери новата сензация !!!на фона на колите които карам и бройката която имаме ,и пътищата по които караме,и трафика по който караме ,катастрофите са един малък % ,все едно само в БГ стават катастрофи и умират хора !Поредният Биг Брадър реалити се заформя
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #22
                да не се маха НО

                Да не се маха но да несе показват чак такива снимки да те стряскат То тези кадето трябва та си вземат поуки те са с голамо съмочувствие и няма да го четат така както трябва /Да си вземат поуката де /а те са на последък много
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #23
                  PEACE............... Май нямаше смисъл от анкетата.....Разделихме се на два лагера..........Който не ще да я чете,да не я чете. А и там не е място за коментари.Ако някой има желание да изкаже съболезнования да го направи(мисля,че е задължително ако е замесен човек от форума).Аре стига с омразата и пререканията.........мир на праха на всички загинали !!!Toва може да се случи на всеки от нас!!!PEACE Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
                  Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                  Трезвен ТУК не пиша!
                  Un Italiano Vero

                  Коментар


                    #24
                    http://www.vbox7.com/play:bc6d85eaht...75f76c8aДве линкчета на ,които могат да се видят ,че и добрите и примерни момчета не са застраховани !!!СЪДБАТА си е съдба !И ако това е начина по който ще се увековечаваме !!!
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #25
                      Значи този, който е против тази тема да съществува го е страх от действителността и от случващото се около него. Не си затваряйте очите за реалността, а се срещнете очи в очи с нея. Ако ли не, не си отваряйте темата просто. Лесно е. Иначе аз ще продължа да си пускам теми в този раздел, защото дори и един човек да чете, си струва да предпазиш човешкия живот дори и с един прост коментар.

                      Коментар


                        #26
                        колега несериозно е това което пишеш и ще ти кажа защо :Не може да се дава съвет и акъл за нещо като произшествие на пътя (най-малко пък някой ,който пътува веднъж месечно за село с домочадието и това му е пътешествието на живота) .Не може някой ,който кара като опакован за износ ,с колана и се оглежда като наплашен виетнамец в царевица ,на всяко кръстовище в софия ,да се оплаква от задръстванията ...смъртта винаги ще я има ,и ще е част от пътя и ако си мислиш ,че като я показваш ,че промениш нещо ,жестоко се лъжеш !! това са инциденти а не самоубийства ...
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #27
                          doofiat написа:
                          Значи този, който е против тази тема да съществува го е страх от действителността и от случващото се около него. Не си затваряйте очите за реалността, а се срещнете очи в очи с нея. Ако ли не, не си отваряйте темата просто. Лесно е. Иначе аз ще продължа да си пускам теми в този раздел, защото дори и един човек да чете, си струва да предпазиш човешкия живот дори и с един прост коментар.
                          пич против темата съм но не ме е страх от действителността,квото е такова но не мисля че в този форум има място този под раздел,колкото повече избягваш едно нещо то толко по-вероятно ще ти се случи

                          Коментар


                            #28
                            tomazo написа:
                            колега несериозно е това което пишеш и ще ти кажа защо :Не може да се дава съвет и акъл за нещо като произшествие на пътя (най-малко пък някой ,който пътува веднъж месечно за село с домочадието и това му е пътешествието на живота) .Не може някой ,който кара като опакован за износ ,с колана и се оглежда като наплашен виетнамец в царевица ,на всяко кръстовище в софия ,да се оплаква от задръстванията ...смъртта винаги ще я има ,и ще е част от пътя и ако си мислиш ,че като я показваш ,че промениш нещо ,жестоко се лъжеш !! това са инциденти а не самоубийства ...
                            Батка, аз нито се оплаквам от задръствания, нито пък пътувам един път месечно за село, ако имаш това предвид. Не мисля,че 40 000 км годишно са равни само на 12 пътувания до село, но това е друга тема. Произшествията, които ти наричаш са си чисти убийства.Който както иска ще се опакова, стига това да не му утежнява управлението на автомобила.Няма нищо срамно да се огледаш на кръстовище. Не знам защо мислиш, че погрешно да се огледаш. Това е нормално, а не да караш със затворени очи и да си повтаряш ще ме блъснат лиииии или няма да ме блъснат, що ще гледам, то си ме е писано. Да ама не. Не прехвърляй вината и отговорността си върху съдбата. Това са глупости. Ако искаш чакай си и да ти падне тавана. Истината е една - "Сама каквото си направиш, никой друг не може да ти го направи".В едно обаче си прав - смъртта винаги ще я има,докато има такива, които си казват тя съдбата и късмета си знаят работата. Не може така, защото не съдбата те кара да се правиш на мъж пред някоя мацка, а простотията.А иначе аз не искам да променям нещо, а просто да го предотвратя и да се противопоставя на човешкото бездушие.И ще те поправя, но това не са инциденти, а са ежедневие. Отвори си очите го виж, а не си заравяй главата в пясъка както каза Митко.С тези клипчета ти осмиваш човешката гибел, а не раздела "Хроника на смъртта".Стига сме спорели по върпоса. Това няма да намели катастрофите.И един съвет - отваряй си очите от време на време, за да не объркваш объркаш пътя :D

                            Коментар


                              #29
                              pugsy написа:
                              колкото повече избягваш едно нещо то толко по-вероятно ще ти се случи
                              Я вникни в това твое изречение и тогава пак ще приказваме

                              Коментар


                                #30
                                doofiat мисля ,че няма смисъл да ти отговарям ,ти си пееш твойта си песен и грам не искаш да проумееш за какво става дума !!! Както бях написал първите 7 години са много важни .И много ми е чудно как повлияваш ,как помагаш и на кого най-вече ???40 000 годишно изобщо не те правят добър шофьор ,дано не са силно преувеличени И едно пожелание ,дано никога не ти се налага да четеш подобно нещо за твой близък!!!ето това е от една друга тема в която бях писал : значи подобна тема в ТОЗИ ФОРУМ е излишна ? По памет от всички във форума има само един който е претърпял по сериозно ПТП и то ,защото той е виновен !! всички са смирени шофьори карат по правилата !! един изнцидент за толкова години ,е какво излиза тогава !! куп добри шофьори и куп воайори Ако това беше ,тунинг ,рейсинг или каскадьоринг форум разбирам да има подобна тема ,защото ще е ежедневие за хората посещаващи форума . а ако някой заблуден ,влезне за първи път в този форум ,вместо да прочете нещо за Историята на ФИАТ,двигателите или дизайна ,ще си разглежда снимчици ,които са не на място !
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X