Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Хроника на смъртта"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ок няма значение,пускай те си теми за катастрофи,трупов,черва и мозъци хич не ме брига вече

    Коментар


      #47
      Tomazo, твоите 7 години са безвъзвратно загубени, не моите.Освен това сега я си погледни клипчетата и ми покажи, къде аз или колегите са пуснали снимки с премазани хора и откъснати крайници?! Стига сте зяпали като манекенки и предстанете да се държите като царе. Ти ме пита на кого сам помагал, а аз ти казвам - на тези 25 души, които са гласували.Вижте си насраните гащи и тогава приказвайте. Стой си като кон с капаци, затваряй си очите по кръстовищата и си брой - ще ме блъснат ли или няма да ме блъснат????? Споко добре,че аз и колегите се оглеждаме, заради камикадзета като теб, че да те пазим на пътя. Трябва да си ни благодарен!!!Той пуска анкета и после пита, що не са писали хората. Ти не виждаш ли колко други пишат още???? А къде ти са 8-те души дето ви подкрепят? Защо само вие дрънкате като латерни?Вижте хора обикновено вечер става големите спорове и ще ви кажа само: КАТО НЕ МОЖЕ ДА ПИЕТЕ И ЖЕНИТЕ ВИ ГИ БОЛЯТ ГЛАВИТЕ, не се правете тук на господари и велики! Сами се затапвате, Снощи просто си вадих ваши думи и ви ги поднасях като отговори на вашите въпросиИ пак ще кажа, правете нещо градивно, а не мрънкайте като госпожички!Толкова! Аз повече няма да се занимавам с простотиите ви. Темата ще си я има, защото така искат хората. Ако не бяхте пуснали гласуване, нямаше да се види реално резултата, ама така си се оплетохте в своята мрежа.

      Коментар


        #48
        От "Logan"

        Съобщение от "Logan"
        Привет......казаха ми за дебата около "Хроника...".....тъй като не бих желал да пиша в темата с дебата, искам да те помоля ако прецениш, да копнеш съобщението ми в темата, за да се разбере все пак мнението ми.... ...още миналата седмица пратих ЛС на "Доофиат" и на Митко, че бих желал модераторството да бъде поето от "Доо...".....гледам че все още съм модератор........нека админите прецените и намерите за най-добре кой да поеме главата, но мисля че "Доофиат" е най-подходящ...винаги ми е помагал там и е редно той да я поеме...
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #49
          Съобщение до Logan

          Къде се покри бе мишок? Дачията ли са счупи, много работа покрай хлебарките ли има, ко сгафи? Щеше да се обаждаш, да ме возиш...Много открехнат беше тука пък сега съобщения по други хора пращаш.Не са крий кат съсел ам са покажи
          Е може ли сега такива работи... kiro_of_the_day

          Коментар


            #50
            Слагам и ключа.
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар

            Working...
            X