Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнението ви за Citroen

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнението ви за Citroen

    Здравейте ,колеги! Въпросът ми е следния,някой имал ли е френска кола и по точно Ситроен и по-точно C3?Гледам пуснали са много добра оферта 25% първоначална вноска и 5 год. по 150лв.Дали си заслужава за новото им C3?Питал съм и в техния форум ама тук предполагам,че ще е по-безпристрастно мнението :D

    #2
    Колега, прочете ли ситния шрифт 60 месеца по 150лв. са точно 9000лв.Първоначалната вноска да е към 5000лв.Значи на края на лизинга ще трябва да платиш още поне 5000лв. остатъчна стойност

    Коментар


      #3
      Това го имах предвид и ще мина тия дни до Ситроен как точно стоят нещата,мисълта ми беше за самия модел ако някой има наблюдения

      Коментар


        #4
        Абе не че нещо ама си е кенеф. Лично мнение!!!
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #5
          Xaus написа:
          Абе не че нещо ама си е кенеф. Лично мнение!!!
          Ми няма как да се съглася с теб, защото аз карам служебна С3 1.4 HDI 2004 година, от 7-8 месеца и единствения и недостатък, е че е малка и не става за дълги разстояния. Иначе икономична, много пъргава, задоволителна возия за градска кола. Нова ще е по-комфортна 100%. Това да я наречеш "кенеф" е меко казано сектанско.Колега IPS, провери подробно финансовите условия, и ако е изгодно скачай.
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            #6
            Ок може да съм в грешка. Моето мнение произлиза от C2, C4, Berlingo, и с трите съм запознат в детайли и честно да си кажа трудно оцеляват до 5-та година.
            Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
            Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

            Коментар


              #7
              Само дето вие говорите за старото Ц3, а човека пита за новия модел

              Коментар


                #8
                може да е кенеф, ама мирише на ново.... ако те устройват условията - взимай.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  Здрасти колега, относно въпросния модел правя сравнение от новото берлинго Б9 с 1,6 hdi мотора, купихме го ново, много прехвелно от към мотор и простор и екстри, външен дизаин. Мога да кажа от опит че тази кола е пълен боклук, пазя си много колите, не ги юркам, обичам всичко да ми е спретнато и здраво. Еми извинявайте ама не е нормално кола на 2 години да се разпада, първо се разтракаха всички пластмаси, после на вратите паднаха час от тапицерията, за уплатненията да не говорим, а пластмасовите маркучите които водят чист въздух към въздушния филтър в движние си падат( вече 3-ти път си купувам комлект по 120 лева) всичко е толкова евтино направено че чак яд ме хваща, сега съм в бокса за съединител и лагер на дългата полуоска. Всеки месец правим нещо, просто съм крайно недоволен от неспулучливия избор за работен автомобил за 26 900 лева.Както казва един колега във форума да видим колко се излъгаха в тоз живот. Аз повече и не искам да чуя за ситроен, убедих се че това не е за менвземи се огледай за някои по сериозен автомобил от този цитроен ц3
                  Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
                  Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
                  Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
                  Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
                  ............

                  Коментар


                    #10
                    Re: Мнението ви за Citroen

                    IPS написа:
                    ...Питал съм и в техния форум ама тук предполагам,че ще е по-безпристрастно мнението :D
                    Мисля, че тук мнението ще е по-емоционално. Преди време търсех информация за С4 и мога да ти кажа, че мненията във форума на Ситроен бяха много обективни и откровени. Голяма част от пишещите, там, са си купили нови коли, а не втора употреба и са до болка откровени в очарованията и разочарованията си. Научих много неща, най-важното от които е, че всяка кола си има номер, с който може да провериш в системата кога е произведена, с какви екстри. Имаше мнения на колеги, купили нови коли - залежали по складове, със "свалени" екстри или подменени с по-евтини. Прегледай темите в нашия форум от хората, търсещи Фиат, и ще видиш колко много ценна и полезна информация има, без излишно емоционално залитане по марката. Нека и тук колегите споделят впечатления, но съветът ми е да търсиш истинска информация "при тях". Успех и да се похвалиш, ако решиш нещо!

                    Коментар


                      #11
                      навремето бая попрочетох за ситроените по де що имаше наши и чужди форуми (не за с3, естествено, а за ксара и ксантия и с5). обобщено с две думи - кеф цена няма. ама при хидравличните ситроени. при останалите - остава ти само да плащаш цената. като чета горните мнения, нещата не са се променили - всичко под хидравличните е пълнеж в гамата. за който се излъже.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #12
                        Утре ще скокна до Ситроен да видя какво що.Като цяло за френските коли съм чувал все отрицателно мнение,но то и за италианките се говори същото,така че ... Привлече ми вниманието това Ситроенче основно с на пръв поглед "лекия" си лизинг.А и колкото и да са калпави това е чисто нова кола ,поне няколко години трябва да забравя за майстори.Ще го реша тия дни,не ми се разделя много много с метановата ми Мареа ама ако е добра офертата :D

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък преди години даже щях да си купя чисто ново Ц2, капарирах го, но по стечение на обстоятелствата се размиах с покупката и ми върнаха капарото!Никога не съм крил минусите на Пунтото ми, както и на предишното Както и да е.... дано новото Ц3 е по-добро от предишното!П.П.Колега, а провери ли конкурентите?Да не се окаже, че след месец ще гледаш от новия си Ц3 някоя много изгодна оферта на някой билборд

                          Коментар


                            #14
                            Xaus написа:
                            Ок може да съм в грешка. Моето мнение произлиза от C2, C4, Berlingo, и с трите съм запознат в детайли и честно да си кажа трудно оцеляват до 5-та година.
                            Може би си в грешка и за Берлингото, защото моето вече стана на 9 години и се държи много прилично откъм разходи за поддръжка, и гориво.Колега ако те кефи C3-ката - вземай я. Ама гледай да е дизелов мотора 1.4Hdi примерно. Доста пъргав и икономичен двигател - имахме служебна такава и доста път видя. Мотора може да навърти доста километри стига да се кара с добра нафта и масло. Окачването и е сравнително здраво, имаше нещо общо с Фиеста-та на Форд. Задния мост за разлика от C2 не е толкова "нежен", ако това е имал в предвид колегата Xaus. Като поддръжка не е кой знае какво перо в бюджета.
                            Fiat Coupe 1.8

                            Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                            Коментар


                              #15
                              Всички говорите за дизел, офертата обаче е за 1.1 бензин 60 коня. Този двигател още в AX го имаше, не е лош. Остава само колата да е хубава. Старата C3-кa примерно не е лоша.
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X