Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.4 12V "ЗА" и "ПРОТИВ" газов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vesko написа:
    Stoyo написа:
    Каквото и да говорим, АГУ-то според мен е паразитна система!..... и т.н.
    ...Май колегата Abarth е единствения, ама не виждам да се е обосновал....
    Абе писна ми колата да не ми върви,да ми харчи когато колкото си иска,да ми смърди,да сменям въздушен филтър,да сипвам бензин за палене всяка седмица по 10лв,газта да се вдига и бензина да пада... Преди около месец я направих да пали само на газ,оттогава не бях сипвал бензин (щото ми беше писнало),вчера сипвам на лукойл 95,цъкам бутона да запаля на бензин няма палене...5минути неможе да запали на бензин После запали и неможе да се изфорсира Викам я ко става бре И след 5минути опити най-после се изфорсира и се продуха колата... След това минахме до Бояна напъвах я малко и като си тръгнах вече се отпуши и започна да върви екстра :P Имам чувството,че ако я бях държал още малко да се кара на газ,щеше да си е*е майката тая кола отвсякъде
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      brat_John написа:
      vesko написа:
      ......Нека против газта да се изкаже някой с "имах АГУ, ама това и това, така и така, махнах я и се родих". Е такъв просто НЕМА! Май колегата Abarth е единствения, ама не виждам да се е обосновал....
      Има и това е Mitko администратора на сайта, но за тази история не се говори....
      Знам, че Митко е противник на газта, ама не знаех, че е имал АГУ и я е махнал. Едно за "вас"...П.С. Знам, че Brat_John не е от тях (вас, офф... стига бе), ама така - условно
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #18
        Abarth. написа:
        vesko написа:
        Stoyo написа:
        Каквото и да говорим, АГУ-то според мен е паразитна система!..... и т.н.
        ...Май колегата Abarth е единствения, ама не виждам да се е обосновал....
        Абе писна ми колата да не ми върви,да ми харчи когато колкото си иска,да ми смърди,да сменям въздушен филтър,да сипвам бензин за палене всяка седмица по 10лв,газта да се вдига и бензина да пада... Преди около месец я направих да пали само на газ,оттогава не бях сипвал бензин (щото ми беше писнало),вчера сипвам на лукойл 95,цъкам бутона да запаля на бензин няма палене...5минути неможе да запали на бензин После запали и неможе да се изфорсира Викам я ко става бре И след 5минути опити най-после се изфорсира и се продуха колата... След това минахме до Бояна напъвах я малко и като си тръгнах вече се отпуши и започна да върви екстра :P Имам чувството,че ако я бях държал още малко да се кара на газ,щеше да си е*е майката тая кола отвсякъде
        Хм, май просто имаш нужда от добър специалист. Пожелавам ти късмет и дано се оправи колицата... А и това със 10-те лв за бензин всяка седмица - абе излизаше ли ти по-евтино, нали това е целта в края на краищата? Две за "вас"...Две - ама на колко?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #19
          vesko написа:
          Abarth. написа:
          vesko написа:
          Stoyo написа:
          Каквото и да говорим, АГУ-то според мен е паразитна система!..... и т.н.
          ...Май колегата Abarth е единствения, ама не виждам да се е обосновал....
          Абе писна ми колата да не ми върви,да ми харчи когато колкото си иска,да ми смърди,да сменям въздушен филтър,да сипвам бензин за палене всяка седмица по 10лв,газта да се вдига и бензина да пада... Преди около месец я направих да пали само на газ,оттогава не бях сипвал бензин (щото ми беше писнало),вчера сипвам на лукойл 95,цъкам бутона да запаля на бензин няма палене...5минути неможе да запали на бензин После запали и неможе да се изфорсира Викам я ко става бре И след 5минути опити най-после се изфорсира и се продуха колата... След това минахме до Бояна напъвах я малко и като си тръгнах вече се отпуши и започна да върви екстра :P Имам чувството,че ако я бях държал още малко да се кара на газ,щеше да си е*е майката тая кола отвсякъде
          Хм, май просто имаш нужда от добър специалист. Пожелавам ти късмет и дано се оправи колицата... А и това със 10-те лв за бензин всяка седмица - абе излизаше ли ти по-евтино, нали това е целта в края на краищата? Две за "вас"...Две - ама на колко?
          Хех гарантирам ти,че специалиста е добър Просто понякога харчи много,понякога малко,което може да ти изиграе лош номер
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            Досега не съм имал кола на която да не монтирам газова.За да нямате проблеми просто трябва човек да има "културата" да кара на газ.От личната ми практика съм установил че газаджиите не могат да ти настроят автомобила както човек може да си го настрои сам.

            Коментар

            Working...
            X