Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова/стара Темпра или "Привет от Варна!"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Единственото нещо, което трябва да направя по моето зверче, е да направя нещо по предния капак и тавана. Казаха ми, че с водна шкурка и лак ще придобие добър вид ...

    Коментар


      #47
      Още една година по-късно - прекрасен работен автомобил. Чукнеш - пали, натиснеш - върви, товариш я - носи, сипеш и нафта - гори я

      Коментар


        #48
        ... и върви, и върви Страхотна машинка!И каквото съм сменил, не се е наложило втори път.Какво говореха за калпавите италианки, че не помня? Пу пу да не взема да я урочасам!

        Коментар


          #49
          Калпави,ама друг път.Вече 10 г. карам брава и марея и нямам сериозни оплаквания,освен че 1,6 моторите са малко куци.Последните 6г. съм с баба мара и строих къща,горката ,що материал пренесе!За 6г. съм сменил 2тампона на предните носачи,2 колектора от много акъл,тапи на блока и радиатор на парното ,скоро ще правя и заден мост и се разсвири аксиалния лагер.Когато купувах мареата се оглеждах за темпра комби бензин,но намирах само екземпляри убити от каране .Комшиятя сменя какви ли не коли,накрая взе от някъде темпра комби дизел с пълен ел пакет и миряся,вече 3-4г си я мачка
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #50
            Вероятно последното мнение в темата - баба Темпра замина да служи в друг колега - след 6 години в моите ръце, реших че е време за подмяна. От последното писане - 2 носача, преди 2 месеца нов акумулатор и ревизия на алтернатора. НЕВЕРОЯТНА машина!
            Новата също е "италианка", произведена също в Турция, но носи лъвче на капака.

            Коментар

            Working...
            X