Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жена на ГТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В никакъв случай! Никога не съм я карала и няма да се кача без книжка. Карам курсовете вече втора година, трябва да съм безопасна за себе си и околните първо. А аз съм отговорен човек и имам нещо в главата, отделно че дете ще возя. Тъкмо взех листовките и имам дата за кормуването, но реших да си оправя колата да е готова, че парите ми не са на куп

    Коментар


      #17
      ladesita написа:
      Тurbodieselcomby написа:
      И да се избръсна трудно ще го докарам на вид като колежка Гледам, лесно се подвеждат хората .За съжаление не съм аз автора, за да натворя продължение.
      Еееех, колко жалко. За момент си помислих, че има и друга кифла като мен, разказа е доста реалистичен! За притесняването ще видим, аз съм грозна и дебела и мъжете бягат от мен, затва гледам с женки да пия кафета п.с. Може ли да ползвам темата да си задам въпросчето: Бихте ли ме насочили ако е писано, че не намерих тема ... Таблото на Пунтото искам да го облепя с фолио, без да го свалям. Има ли някъв шанс да стане или да не се правя на интересна :D
      Кой заблуждаваш - грозна и дебела била! :D А и такава да беше важното е да си красива по душа.А иначе в Турция всичко се харчи и повече даже дебеличките ...
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #18
        Е, хубаво, де, страхотна съм! Поне опитах :D Имам едно любимо твърдение - "Скромността е за хора без други качества" Ся, след като сме наспамили яко темата, да ви кажа, че колкото и красива душа да има, един крокозъбел рядко ще си осигури предимство на опашка за сметка или усмивка по улиците. Факт, хората са такива ... А за Турция изобщо не мисля да коментирам ("лек" националист съм)

        Коментар


          #19
          Колкото и да ти е красива муцунката и усмивката, никакъв шанс да си осигуриш предимство при мен! :D С предимство съм аз и семейството ми, после близки и познати, а останалите си чакат реда!Това, че някой се представя за нещо в анонимна среда, не означава, че нещата са така...
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #20
            muns61 написа:
            Това, че някой се представя за нещо в анонимна среда, не означава, че нещата са така...
            Абсолютно! Избираш си някаква самоличност, измисляш си и тва е, тука е интернет. А и на живо нещата са субективни. Аз едно време трябваше да се усмихвам повече, ама не... ще специализирам 13 години, за да ми идват сега на интервюта едни Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 , айде дълга тема. Свиркайте си, гледайте си семействата и да не ви пука кой на какъв се прави.

            Коментар

            Working...
            X