Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жена на ГТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    жена на ГТП

    Аз съм еднауважаваща себе си гримирана, фризирана, ерудирана, епилирана, еманципирана, дисциплинирана, мотивирана, организирана и още няколко неща дето завършват на ,,ирана
    F31 BMW 320d

    #2
    Претенциозно и скучно. Наблегни на кухненските упражнения...
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      muns61 написа:
      Претенциозно и скучно. Наблегни на кухненските упражнения...
      Съжалявам, ама няма да мога да предам на лирическата героиня :D
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #4
        muns61 написа:
        Претенциозно и скучно. Наблегни на кухненските упражнения...
        Много си е интересно даже. Съчинение по преживяване.
        Един за всички, всички за мен

        Коментар


          #5
          presinka написа:
          muns61 написа:
          Претенциозно и скучно. Наблегни на кухненските упражнения...
          Много си е интересно даже. Съчинение по преживяване.
          Колежката знае от опит, може би?

          Коментар


            #6
            Незнам дали щото съм жена, ама чета форума от няколко седмици и за сефте нещо да ме разсмее така. Ама наистина. Преди малко обмислях варианта да си облепя таблото с мебелно фолио цвят "циклЪ" , ама ще изчакам да взема книжка преди да правя квото и да е по таратайката... А , Колежката да не се стиска, ами да пише, че ми е ужасно приятна! Ау, Колежке, даже сме в един квартал. Ще те притеснявам аз по въпросите с практиката, усещам...

            Коментар


              #7
              ladesita написа:
              Колежката да не се стиска, ами да пише, че ми е ужасно приятна! Ау, Колежке, даже сме в един квартал. Ще те притеснявам аз по въпросите с практиката, усещам...
              Авторът на темата, с който си в един квартал, не е колежка, а колега. А въпросната колежка той си е писал, че е само лирическа героиня. Но пък колегата може да няма нищо против да го притесняваш с въпроси от практиката :D .
              преди - TIPO
              сега - VOLVO XC60

              Коментар


                #8
                И да се избръсна трудно ще го докарам на вид като колежка Гледам, лесно се подвеждат хората .За съжаление не съм аз автора, за да натворя продължение.
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Тurbodieselcomby написа:
                  И да се избръсна трудно ще го докарам на вид като колежка Гледам, лесно се подвеждат хората .За съжаление не съм аз автора, за да натворя продължение.
                  Еееех, колко жалко. За момент си помислих, че има и друга кифла като мен, разказа е доста реалистичен! За притесняването ще видим, аз съм грозна и дебела и мъжете бягат от мен, затва гледам с женки да пия кафета п.с. Може ли да ползвам темата да си задам въпросчето: Бихте ли ме насочили ако е писано, че не намерих тема ... Таблото на Пунтото искам да го облепя с фолио, без да го свалям. Има ли някъв шанс да стане или да не се правя на интересна :D

                  Коментар


                    #10
                    Потърси в Тунинг раздела, сигурен съм че и някой друг я е правил тая шукария.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      Потърси в Тунинг раздела, сигурен съм че и някой друг я е правил тая шукария.
                      Ами, ровя още, вече незнам кой подред гледам назад темите.. ама може и аз да съм първата с подробен разказ за тая мързелива процедура Мерси!

                      Коментар


                        #12
                        Колежке, нормално е, не са много жените дето сами ходят на ГТП, пък в тия халита за прегледи , само мъже бачкат. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Я следващия път си вземи мъжленце в колата, друга картинка ще бъде.Не че не са виждали жена, но факта е, че жена прекарва колата на преглед, със сигурност то не се случва ежедневно в тяхната работа.... :DP.S-Забравих да спомена, че от Колежка до Колежка има разлика, единия се опитва да се прави на Колежка, а другата се старае да е Колежка.....
                        Fiat palio 1.7td

                        Коментар


                          #13
                          Аз имах предвид за фолиото по таблото... А за прегледа, мисля да пратя един познат да я мине, аз нито разбирам, нито имам книжка .. нито колата е наред. Даже толкова не разбирам , че не знам дали точно табло се казва това, дето ще облепвам. Но, живи и здрави, ще ви питам разни работи, пък ако не друго, поне ще се посмеете Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Това, устройството на автомобила ми е толкова Тъмна Индия, че 2 години ме късат на листовки, щото откъде да знам какво е кардан, колянов вал, ресьор и незнам още кво имаше в тия идиотки листовки Аз съм прост икономист, в академията ме учиха съвсем други работи!

                          Коментар


                            #14
                            :D Колежке, и аз бях така в началото......изгоря ми стопа а аз реших че ще ми блокират спирачките, щото ми е изтекла спирачната течност.............., сега вече ходя на преглед сама.....давам 10 лв. отгоре и те правят каквото трябва...., като стане нещо с колата почти на 100% знам какво е щото съм изчела всички теми по въпроса......... Ама и колегите много ми помагат не мога да се оплача, но не само на мен, на всички за което съм им много благодарна и задължена

                            Коментар


                              #15
                              ladesita написа:
                              Аз имах предвид за фолиото по таблото... А за прегледа, мисля да пратя един познат да я мине, аз нито разбирам, нито имам книжка .. нито колата е наред. Даже толкова не разбирам , че не знам дали точно табло се казва това, дето ще облепвам. Но, живи и здрави, ще ви питам разни работи, пък ако не друго, поне ще се посмеете Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Това, устройството на автомобила ми е толкова Тъмна Индия, че 2 години ме късат на листовки, щото откъде да знам какво е кардан, колянов вал, ресьор и незнам още кво имаше в тия идиотки листовки Аз съм прост икономист, в академията ме учиха съвсем други работи!
                              Добре де, имаш кола ,пък книжка нямаш ,ми как е караш тогава, да не сте от хората дето могат да карат, просто да Ви е вродено , защото имах позната,първо се научи да кара на село колата, пък после взе книжка от първия път.
                              Fiat palio 1.7td

                              Коментар

                              Working...
                              X