Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми газаджии за моето Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Никога не съм имал. Бях върл противника на газта, но пред тия цени на бензина всеки се предава.Е аз съм на път също. Плюс това, сега жената има малка кола за града, пък аз си мисля моята да я направя за дългите разстояния като по-обширна.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Моята е като на Веско 1,4 моно, газовата ми е БРЦ. На градско трудно падам под 11, така че това, което са ти казали за 14 сигурно така ще бъде. Абе общо взето аз на бензин бях на 9/100 градско. Както пишат по дебелите книги при слагане на газ консумацията се вдига с 20%. Ами 20% на 9/100 са 10,8/100 така че коментара е излишен. Завиши градския ти разход с 20% и малко закръгли и ще получиш предства за очаквания разход. Абе каквото и да си говорим при тия цени на бензина
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #18
        geshabeli написа:
        Никога не съм имал. Бях върл противника на газта, но пред тия цени на бензина всеки се предава.Е аз съм на път също. Плюс това, сега жената има малка кола за града, пък аз си мисля моята да я направя за дългите разстояния като по-обширна.
        Според мене няма смисъл точно сега да се набиваш...цените на бензина вече не са високи (1.69 - А95Н) срещу 1.07 газ,излиза съвсем малко по скъпо на бензин,но има защо
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #19
          geshabeli: и аз имам такова типо без делко, инжекцията е мономотроник. Предлага ми един приятел да ми сложи ЛОВАТО в АРГУС сервиза. около 450лв. Идеята ми е компютъра ще трупа ли грешки, ако се сложи ламбда емулатор.Каква ще е разликата на харча м/у бензин и газ. зимата как ще е със старта на бензин и газ, като преди това се изолира маркуча за топлия въздух. Доста винаги евтиното излиза скъпо
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар


            #20
            Abarth. написа:
            geshabeli написа:
            Никога не съм имал. Бях върл противника на газта, но пред тия цени на бензина всеки се предава.Е аз съм на път също. Плюс това, сега жената има малка кола за града, пък аз си мисля моята да я направя за дългите разстояния като по-обширна.
            Според мене няма смисъл точно сега да се набиваш...цените на бензина вече не са високи (1.69 - А95Н) срещу 1.07 газ,излиза съвсем малко по скъпо на бензин,но има защо
            Не бой се, те цените пак ще скочат
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #21
              Сервиза в Княжево е същто добър..

              Пунтото е вече на газ от днес...Доверих се на много приятели от Форума и отидох при Павката и Лъчо в Княжево..Първи впечатления:Момчетата работят много кадърно и внимателно без да бързат и претупват работата.Съобразиха се с мои желания за монтажа и др.Много са общителни и обесняават всичко подробно ако ги запиташ..за разлика от други "майстори’.Аз съм радиотехник и все пак разбирам малко от "жици".Изпарителя е "ЛОВАТО"електрически..монтираха го много добре..направо перфектно..Ако ви отвора капака ще се удивите.Сте направя никои снимки .Двигателя работи много добре за първи тест..почти няма разлика от бензина..Забележки(трябва да бъдем честни):Автоматичниа превкючвател е Български и както всичко българско не струва..Още на 2 час започна да прави проблеми(сам си превключва от ГАЗ на бензин../Момчетата обещаха да го сменят..Ще ги помоля за нещо "НЕ BG".Иначе колата се държи добре..като за началоКато мина 100км сте допълна с разхода...Краси

              Коментар


                #22
                защо предпочитате автоматичен ключ?какво предимство има пред ръчния?
                2004 Audi A6 4F
                2002 Lancia Y

                Коментар


                  #23
                  KPEMATOP написа:
                  защо предпочитате автоматичен ключ?какво предимство има пред ръчния?
                  Никакво,моя беше автоматичен и го направиха ръчен 10 пъти по добре ми е
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #24
                    Re: Препоръчайте ми газаджии за моето Типо

                    geshabeli написа:
                    Препоръчайте ми газова за моето Типо. Типа на газовата е ясен, не е ясно къде дават някаква добра цена.За сега съм се спрял на един сервиз в Горна Баня, Ловато+бутилка за рез. гума -450лв.Волтран със същите екстри - 350лв. 100лв разлика не е малко, но заслужава ли си?Ако има телефони и марка на сервиза, може и на лс да не нарушаваме правилата във форума.
                    За газовата, въпреки ширещото се мнение тук, имахме газова "Волтран" на алфата 33 пълна инжекция. Абсолютно никакви ядове разход с климатика около 8. Сложи я един майстор от типа "Абе нема проблем" :P . Така че решевай си всичко е риск мен ако питаш. На газ колата вървеше по добре отколкото на бензин. Сега обаче за Бравото не мога да кажа същото виж ТУК. Така че.... Решавай сам. Дето викаше баба ми "Съвети слушай много, решения вземай сам" Е малка подробност Алфата нямаше комп

                    Коментар

                    Working...
                    X