Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Lancia Lybra

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Lancia Lybra

    Здравейте, колеги.Търся мнения за Ланчия Либра - бензинов двигател...В момента карам Браво 1,4, но вече ми умаля размера на колата, а и двигателчето вече не може да носи килограмите ми :D ...Та ще съм благодарен на всякакви мнения относно 1,8 16v, 2.0 16v...Благодаря предварително
    За да накараш някой да шофира внимателно не ти трябват знаци и глоби,а 10-сантиметрови шипове на волана.
    FIAT STILO 1,9 Multijet 120 hp, Ex FIAT Bravo 1.4, 12 v

    #2
    Просто реши дали искаш 4 или 5 цилиндров двигател.Петака има една свещ повече, 1 дюза и т.н.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Да ти кажа честно не знам кой мотор е по-добър... Не искам кола дето да лети, просто ми трябва удобство и комфорт... Ти доволен ли си от твоята...
      За да накараш някой да шофира внимателно не ти трябват знаци и глоби,а 10-сантиметрови шипове на волана.
      FIAT STILO 1,9 Multijet 120 hp, Ex FIAT Bravo 1.4, 12 v

      Коментар


        #4
        Голям разход,на бордовия компютър показва 18л в града.Малко ремонти.Не е широка достатъчно за да седнат 5 човека. Виж lancia kappa. Плюсовете са бордови компютър, може да се настрои да духа топло в краката и на стъклото, има климатроник и отзад има вход за зареждане на телефони и т.н. , забравих как се нарича.Също така има bose аудио система, която за някой не аудиофил си я бива.

        Коментар


          #5
          Колеги ще използвам темата да питам и аз нещо. Реших да сменям баба Марея и намерих една Либра 1,9JTD 115 коня. http://www.cars.bg/c727919 - това е линка към обявата. Цената е 4600. Обслужена е - масла, ремъци, филтри, нов акумулатор, накладки. Климатроника работи. Гражданска, винетка. Въпроса ми е кои са и слабите страни на тази кола. В сравнение с ТД100 /каквато карам в момента/ каква е разликата в поддръжката. И как ви се вижда цената. И има ли смисъл да купувам нещо ат автокъща нов внос на "100000 км" и да се главоболя после със всичките тези неща да ги правя.Принципно се бях насочил към Мазда 6 или Пежо 307, ама като ме тегли към италианките какво да правя Ще съм ви благодарен за всякакви съвети
          Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

          Коментар


            #6
            canko1604 написа:
            Колеги ще използвам темата да питам и аз нещо. Реших да сменям баба Марея и намерих една Либра 1,9JTD 115 коня. http://www.cars.bg/c727919 - това е линка към обявата. Цената е 4600. Обслужена е - масла, ремъци, филтри, нов акумулатор, накладки. Климатроника работи. Гражданска, винетка. Въпроса ми е кои са и слабите страни на тази кола. В сравнение с ТД100 /каквато карам в момента/ каква е разликата в поддръжката. И как ви се вижда цената. И има ли смисъл да купувам нещо ат автокъща нов внос на "100000 км" и да се главоболя после със всичките тези неща да ги правя.Принципно се бях насочил към Мазда 6 или Пежо 307, ама като ме тегли към италианките какво да правя Ще съм ви благодарен за всякакви съвети
            Скъпа е!

            Коментар

            Working...
            X