Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    успяхте да промените тотално смисъла на темата ми, но тва е интересно и полезно да се знае все пак моята тема беше чикиджийска, да разбера как мислят фиат фанатиците :D ... преди 4 години и аз мислех че фичко е най-бърз...но кораба ми разби фантазийте
    fiat coupe 1.8 16V

    Коментар


      #62
      majarina написа:
      Бимеро,пичага не рабираш кво ти казвам.Говорех предимно за коли 2002-2004 там за мене jtd-to e номер 1,под чадилка визирам най-вече тди все пак и тва е немски дизел,нали така? Бмв в тия години са слаби в малкия клас,на тях силата им е в 3те литра. Карал съм всичките изброени от тебе автомобили,колкото и да ти е чудно,та не е нужно да ми показваш нищо и да ме возиш в квото и да било. Подразни ме изказването ти за изоставането с некви години,което все още твърдя,че е нелепо,а това,че Бмв имат най-силния 3литров мотор никога не съм го отричал,напротив евала за Mpower дизела тая кола си е космос. От софия съм,ще следя темата и ако имам възможност,което рядко се случва,ще взема Алфата и ще дойда на горубляне да се реши въпроса на място и всичко ще е 6 точки. Не те нападам по никакъв начин,за мене тва е лаф и нищо др. Та така ако се случи така,че да се видиме задължително ще премериме силите и с немския,и с френския дизел.
      Радвам се,че си ме разбрал(или поне така изглежда от написаното от теб)!Пак ти казвам-нямах кой знае какво наблюдение над jtd моторите,но преди около 3 години се запознах с много готини пичове от Алфа форума и ТЕ ми доказаха,че има какво да науча относно ИТАЛИЯНСКИ-я дизел и,че ОСОБЕНО 2.4jtd е един прекрасен мотор!Да не говорим някой какви праи наливат в дизелите си и доказват,че jtd-то носи и на бой!ОБАЧЕ нали се сещаш,кога беше 2002-2004-та преди видиш ли 8 години,а ТОВА Е МНОГО!Пак повтарям НЕ СЪМ против jtd-то,даже напротив кефят ме,но в последно време само на стари лаври лежат!И за да видите,че се кефя на италиянски дизел,ето едно Стило jtd,което е прекрасен екземпляр доказващ колко предимства има въпросният мотор с правилните доработки!http://www.youtube.com/watch?v=hEfdg...0&feature=plcp GT2256V, stock injectors; 192CV, 417NM

      Коментар


        #63
        Александър Алексиев написа:
        ....
        Колега, като начало проумей, че Е300ТД няма общо с КомънРейл

        Коментар


          #64
          Kuku написа:
          Александър Алексиев написа:
          ....
          Колега, като начало проумей, че Е300ТД няма общо с КомънРейл
          все ми е 1 ...просто така прочетох а и не мога да видя ... всичко е скрито. пък и не мога да си обясня що тоа кораб лети така....само с едно турбо малко е странно тея коне
          fiat coupe 1.8 16V

          Коментар


            #65
            Е, чак пък да лети.... 177к.с. От къде си го купил - да не му е правено нещо?

            Коментар


              #66
              от един замеделец в едно монтанско село. нов внос е... той го е взел на далавера но не му трябва, той си кара комбайните :P да му е правено.... помислих си го,но пък гледам дават му добро ускорение в нета. Бе то добре че е така че да скочиш от бърза на по-бавна кола е доста гадно, добре че е по-бързичка че иначе сигурно щях да я намразя след време
              fiat coupe 1.8 16V

              Коментар


                #67
                явно фиата ти е бил доста зле та да хвалиш този мъртав мечок
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  #68
                  не съм карал друго купе, върви си бе.... дърпал съм се с 2.0тди 140кс, с 220цди 150кс и разни други, бия ги..не на 400 м де, на по дългичко
                  fiat coupe 1.8 16V

                  Коментар


                    #69
                    Bimero написа:
                    Ти сериозно ли???????????И къде видя X-drive система в този тест????????????????????????Само се заяждате,тъпо е и не мисля,че някой ви предизвиква!
                    Не Х а ако ще и ХХL да е все си е тая. Колко такива съм ги слушал как това било номер 1, как този бил номер 1 и накрая като влезем в гората и от 4-ри часа 1 час каране и 3-ри часа бутане......А заяждане от моя страна няма, защото нито съм фен на италианките, жтд...... А по темата аз също съм за мерцедеса, но не го споделям защото няма смисъл. Това е все едно да кажеш, че 1.6 не е най бързият Фиат

                    Коментар


                      #70
                      chaveto написа:
                      ... Това е все едно да кажеш, че 1.6 не е най бързият Фиат
                      Не богохулствай
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #71
                        Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
                        fiat coupe 1.8 16V

                        Коментар


                          #72
                          Александър Алексиев написа:
                          Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
                          Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #73
                            възможно ли е да е е55 ама да му тропат повдигачите и тои да си блъска дизел вътре
                            F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                            Коментар


                              #74
                              Абе, според мен и на Brent Rau еклипса да беше, пак щеше да го бие тва митсубиши :D

                              Коментар


                                #75
                                BO написа:
                                Александър Алексиев написа:
                                Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
                                Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                                Без коментар тук се регистрирах за да продам купето..... май няма смисъл да пиша в тоя раздел изобщо Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 водачите на италянки трябва да са по разумни и здраво мислещи....тва вашето е като при гоуфарите, диагноза а не въпрос на личен избор...да притежаваш италянка .... успех във филма момчета
                                fiat coupe 1.8 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X