Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jimi69 написа:
    Александър Алексиев написа:
    injekciona написа:
    Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
    бе и аз имах мечо не върви...той летинарочно пуснах темата да се изкаже и някой друг който е имал допир.Купих мечо на скоро, а фичката си я знам много добре как обича да мачка дизелите но останах изумен от мерцедеса той е 1555кг празен и е автомат, но се оказа че е комън рейл 3.0 ТД и е 24клапанов..... простоооо фичката е смешен в сравнение с него.... просто не можех да повярвам като го подкарах ... мислех че е чипосан от предния собственик или с пипана помпа...но не, така си вървял
    абе брато колко пъти ти казах да не пиеш вода от пералнята ?Къв мерцедец щял да бие фият и то бензин хахах, недей говори фафли моля ти се. Те сички мерцедеси дизел създават усещане , че вървят адски много а всъщност се клатят на едно място. Мислел , че е чипосан хаха
    Аз всъщност няма да се пускам, то е ясно...имам си мерка която е около 600-650 метра на входа на Монтана и знам фичо с колко минава до един мост там, пък виждам и кораба
    fiat coupe 1.8 16V

    Коментар


      #17
      Хахахахахаха,поредния смях в раздела с участие на "ино и шес",честно не се бях смял скоро така във форума П.П.Съжалявам ама не можах да се сдържа да не коментирам
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #18
        ivanko_rs написа:
        Хахахахахаха,поредния смях в раздела с участие на "ино и шес",честно не се бях смял скоро така във форума П.П.Съжалявам ама не можах да се сдържа да не коментирам
        Следя темата без да пускам мнения,защото нямам наблюдение над този кораб(мерцедеса),ама колега къде изкопа това 1.6 в тая тема въобще не ми стана ясно
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #19
          ivailo rachev написа:
          Следя темата без да пускам мнения,защото нямам наблюдение над този кораб(мерцедеса),ама колега къде изкопа това 1.6 в тая тема въобще не ми стана ясно
          Е ти пък къде,у съседната тема От толкоз много смях обърках темите
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #20
            BO написа:
            Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
            охо той и ако не е ком рейл начи по добре да ходи да си мутрее на първа и втора, кви гонки тая кола я ползват за катафалка, тва е лукс номер 1 какви гонки, се едно дизел и гонки...
            Punto JTD
            http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

            Коментар


              #21
              BO написа:
              Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
              лошото е че аз самия не мога да видя щото всмукателните закриват всичко а трябва да вярвам на сайтове разни. май е комън
              fiat coupe 1.8 16V

              Коментар


                #22
                Момчета, малко по-сериозно - тая кола е модел 95г. Комън рейл се пръква 3 години по-късно

                Коментар


                  #23
                  Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #24
                    ivailo rachev написа:
                    Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
                    Гледам ги чаткаш Мерцедесите, можеш ли да дадеш малко повече инфо за тоя двигател, нямаше ли да му лепнат CDI, ако беше CR???
                    FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                    Коментар


                      #25
                      ivailo rachev написа:
                      Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
                      Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............никой не им е виновен(въпреки,че са били в такова положение,че не са имали избор)!През 1997 г. Бош развили/разширили използването на системата и в леки автомобили. Първата кола(пътническа), която използва Common rail-системата е Alfa Romeo 156 2.4 JTD(1997г.).А първият Мерцедес с Common rail е 220цди...........................!Само пояснявам,не се ЗАЯЖАМ,но не е сериозно да се влиза във "Филми" дето не са баш така!

                      Коментар


                        #26
                        Извинявам се Мерцедесите хич не ги чаткам,погледнах в каталога и там пишеше така,но явно не е вярна информацията.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #27
                          Не, не е вярна информацията в каталога - чист турбо-дизел си е този Мерджан. Никакви КомънРейл системи Същия двигател 300ТД 177к.с. се монтира и на "W140", където замества 350ТД след ’95г.Аз лично бих си купил такъв параход да си возя гъзарето до морето, но не и за да се надбягвам....
                          Bimero написа:
                          ivailo rachev написа:
                          Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
                          Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............
                          Не е ли именно тактически ход тази продажба на патента, с цел въвеждане на второто поколение КомънРейл и един вид отърваване от остарелите първоначални разработки, но с печалба

                          Коментар


                            #28
                            Kuku написа:
                            Не, не е вярна информацията в каталога - чист турбо-дизел си е този Мерджан. Никакви КомънРейл системи Същия двигател 300ТД 177к.с. се монтира и на "W140", където замества 350ТД след ’95г.Аз лично бих си купил такъв параход да си возя гъзарето до морето, но не и за да се надбягвам....
                            Bimero написа:
                            ivailo rachev написа:
                            Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
                            Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............
                            Не е ли именно тактически ход тази продажба на патента, с цел въвеждане на второто поколение КомънРейл и един вид отърваване от остарелите първоначални разработки, но с печалба
                            Аз мисля,че е било грешка,а и в момента щеше да е друго,ако "ВИЕ" обирахте лаврите за тази система.Не мислиш ли?

                            Коментар


                              #29
                              Ако питаш мен, лично, аз също съм на мнение, че не е трябвало да я продават.ОБАЧЕ възприемам продажбата, като един вид залъгване на конкуренцията - "ето ви тая технология, защото ние вече имаме по-нова, а после ще пуснем и още по-нова".....

                              Коментар


                                #30
                                Kuku написа:
                                Ако питаш мен, лично, аз също съм на мнение, че не е трябвало да я продават.ОБАЧЕ възприемам продажбата, като един вид залъгване на конкуренцията - "ето ви тая технология, защото ние вече имаме по-нова, а после ще пуснем и още по-нова".....
                                Дам само дето,Фиат НИКОГА не са били "Защото ние вече имаме по-нова,а после ще пуснем и още по-нова........" и според мен причината е точно в тази продажба!Друго е да си едно 2-3 години пред конкурентите ти,и съвсем друго е да се "прецакаш"!Сега ще дам малко сектантски пример,но това ми прилича на Ауди vs БМВ(относно 4х4 задвижването),Ауди си помислиха,че са открили НАЙ-доброто при задвижването 4х4 и задържаха на едно ниво,което позволи на БМВ да произведат(измислят и сътворят) НАЙ-интилигентната ситема за задвижване на 4-те колела в СВЕТА...............!!!!!!Моето окончателно мнение(за да приключим спама) е,че ТРЯБВАШЕ Фиат да си развие Common rail системата и да си я развиват само те(разбира се докато другите не почнат да се учат/взаимстват от тях)!

                                Коментар

                                Working...
                                X