Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

    как ще се развие според васмечо е 1555кг празен и е автомат
    fiat coupe 1.8 16V

    #2
    Според мен ще бъде жестоко наказан ,но пак зависи не знам не разбирам от стриит реисинг
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Re: мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

      Александър Алексиев написа:
      как ще се развие според васмечо е 1555кг празен и е автомат
      По голям кораб нямаше ли та и автомат намерете някой по лек например С класата за да е горе долу реално но поне да е нат 2.0 конпресор.
      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

      Коментар


        #4
        е компресора е 180-90 коня. фичката ми е 131 атмосферен.С това фиатче съм наказвал не един 220цди 150 коня и пасати 2.0тди 140...върви си както трябва вървеше де че сега е на газ ииии знаете какво се случва с дюзите...но скоро ще ги отпуша Нека някой с преки наблюдения върху двете коли да изкаже мнение...ако има такъв точно де
        fiat coupe 1.8 16V

        Коментар


          #5
          отнесъл си го с минимум 3 коли
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #6
            бе знам ли ... мечо е 3.0тд 177 кс, а правата е 800м
            fiat coupe 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
              Jet Black E46 M3

              Коментар


                #8
                говорим за нормален драг на 400м а не на 800 ти сега ще кажеш че и от летящ старт че тогава припадаш
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  #9
                  дизел и мерцедес са всичко друго но не и бързи
                  Punto JTD
                  http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                  Коментар


                    #10
                    injekciona написа:
                    Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
                    бе и аз имах мечо не върви...той летинарочно пуснах темата да се изкаже и някой друг който е имал допир.Купих мечо на скоро, а фичката си я знам много добре как обича да мачка дизелите но останах изумен от мерцедеса той е 1555кг празен и е автомат, но се оказа че е комън рейл 3.0 ТД и е 24клапанов..... простоооо фичката е смешен в сравнение с него.... просто не можех да повярвам като го подкарах ... мислех че е чипосан от предния собственик или с пипана помпа...но не, така си вървял
                    fiat coupe 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      Александър Алексиев написа:
                      injekciona написа:
                      Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
                      бе и аз имах мечо не върви...той летинарочно пуснах темата да се изкаже и някой друг който е имал допир.Купих мечо на скоро, а фичката си я знам много добре как обича да мачка дизелите но останах изумен от мерцедеса той е 1555кг празен и е автомат, но се оказа че е комън рейл 3.0 ТД и е 24клапанов..... простоооо фичката е смешен в сравнение с него.... просто не можех да повярвам като го подкарах ... мислех че е чипосан от предния собственик или с пипана помпа...но не, така си вървял
                      абе брато колко пъти ти казах да не пиеш вода от пералнята ?Къв мерцедец щял да бие фият и то бензин хахах, недей говори фафли моля ти се. Те сички мерцедеси дизел създават усещане , че вървят адски много а всъщност се клатят на едно място. Мислел , че е чипосан хаха
                      Punto JTD
                      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                      Коментар


                        #12
                        Ми карал съм такъв Мерц...Върви си доста...Тъй че...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #13
                          Колега според мен ще го напукаш и то много,и кви са тия 800 метра в цял свят правилата са 402 метра успех.
                          FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

                          Коментар


                            #14
                            0-100 e 8,9 секунди за мерцедеса, макарона незнам с какво време е но 2,0 HGT e 8,5 секунди от 0 до 100. Баркета на базата на купето на пунто с мотор 1,8 дава 8,9 секунди.Според мен работата отива за мерцедеса да бие.
                            Play Golf ,but not drive golf!!!
                            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                            Коментар


                              #15
                              Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X