Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 153

Тема: мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    12.05.2012
    Цитат BO написа:
    Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
    лошото е че аз самия не мога да видя щото всмукателните закриват всичко а трябва да вярвам на сайтове разни. май е комън
    fiat coupe 1.8 16V

Фиат идол Аватарът на Kuku
    Регистр. на
    18.10.2005
    Момчета, малко по-сериозно - тая кола е модел 95г. Комън рейл се пръква 3 години по-късно

Фиат фанатик Аватарът на ivailo rachev
    Регистр. на
    22.05.2010
    Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.

Фиат маниак
    Регистр. на
    26.11.2010
    Цитат ivailo rachev написа:
    Ако е 3000 кубика турбо дизел,който е 177 коня и се разработва от 1996,той е комън рейл(ако модела е w210),а ако е 3000 турбо дизел 147 коня е обикновен дизелов двигател.
    Гледам ги чаткаш Мерцедесите, можеш ли да дадеш малко повече инфо за тоя двигател, нямаше ли да му лепнат CDI, ако беше CR???
    FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

Фиат маниак Аватарът на Bimero
    Регистр. на
    01.03.2010
    Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............никой не им е виновен(въпреки,че са били в такова положение,че не са имали избор)!През 1997 г. Бош развили/разширили използването на системата и в леки автомобили. Първата кола(пътническа), която използва Common rail-системата е Alfa Romeo 156 2.4 JTD(1997г.).А първият Мерцедес с Common rail е 220цди...........................!Само пояснявам,не се ЗАЯЖАМ,но не е сериозно да се влиза във "Филми" дето не са баш така!

Фиат фанатик Аватарът на ivailo rachev
    Регистр. на
    22.05.2010
    Извинявам се Мерцедесите хич не ги чаткам,погледнах в каталога и там пишеше така,но явно не е вярна информацията.

Регистр. на
    18.10.2005
    Не, не е вярна информацията в каталога - чист турбо-дизел си е този Мерджан. Никакви КомънРейл системи Същия двигател 300ТД 177к.с. се монтира и на "W140", където замества 350ТД след ’95г.Аз лично бих си купил такъв параход да си возя гъзарето до морето, но не и за да се надбягвам....
    Цитат Bimero написа:
    Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............
    Не е ли именно тактически ход тази продажба на патента, с цел въвеждане на второто поколение КомънРейл и един вид отърваване от остарелите първоначални разработки, но с печалба

Регистр. на
    01.03.2010
    Цитат Kuku написа:
    Не, не е вярна информацията в каталога - чист турбо-дизел си е този Мерджан. Никакви КомънРейл системи Същия двигател 300ТД 177к.с. се монтира и на "W140", където замества 350ТД след ’95г.Аз лично бих си купил такъв параход да си возя гъзарето до морето, но не и за да се надбягвам....
    Цитат Bimero написа:
    Само да поясня!!!!!!!!!!!!!!!След научноизследователска и развойна дейност на Fiat-Груп/Магнет Марели, ЗА ТЯХНО ГОЛЯМО РАЗОЧАРОВАНИЕ ПРОДАВАТ патента(Common rail) на Robert Bosch GmbH за завършване и развитие за ползването му в масово производство.Като погледнат назад, продажбата се оказва тактическа грешка за Fiat, тъй като новата технология се оказва много печеливш,ОБАЧЕ.............
    Не е ли именно тактически ход тази продажба на патента, с цел въвеждане на второто поколение КомънРейл и един вид отърваване от остарелите първоначални разработки, но с печалба
    Аз мисля,че е било грешка,а и в момента щеше да е друго,ако "ВИЕ" обирахте лаврите за тази система.Не мислиш ли?

Регистр. на
    18.10.2005
    Ако питаш мен, лично, аз също съм на мнение, че не е трябвало да я продават.ОБАЧЕ възприемам продажбата, като един вид залъгване на конкуренцията - "ето ви тая технология, защото ние вече имаме по-нова, а после ще пуснем и още по-нова".....

Регистр. на
    01.03.2010
    Цитат Kuku написа:
    Ако питаш мен, лично, аз също съм на мнение, че не е трябвало да я продават.ОБАЧЕ възприемам продажбата, като един вид залъгване на конкуренцията - "ето ви тая технология, защото ние вече имаме по-нова, а после ще пуснем и още по-нова".....
    Дам само дето,Фиат НИКОГА не са били "Защото ние вече имаме по-нова,а после ще пуснем и още по-нова........" и според мен причината е точно в тази продажба!Друго е да си едно 2-3 години пред конкурентите ти,и съвсем друго е да се "прецакаш"!Сега ще дам малко сектантски пример,но това ми прилича на Ауди vs БМВ(относно 4х4 задвижването),Ауди си помислиха,че са открили НАЙ-доброто при задвижването 4х4 и задържаха на едно ниво,което позволи на БМВ да произведат(измислят и сътворят) НАЙ-интилигентната ситема за задвижване на 4-те колела в СВЕТА...............!!!!!!Моето окончателно мнение(за да приключим спама) е,че ТРЯБВАШЕ Фиат да си развие Common rail системата и да си я развиват само те(разбира се докато другите не почнат да се учат/взаимстват от тях)!

Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Тема: мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •