Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 153

Тема: мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2010
    Цитат Александър Алексиев написа:
    Цитат injekciona написа:
    Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
    бе и аз имах мечо не върви...той летинарочно пуснах темата да се изкаже и някой друг който е имал допир.Купих мечо на скоро, а фичката си я знам много добре как обича да мачка дизелите но останах изумен от мерцедеса той е 1555кг празен и е автомат, но се оказа че е комън рейл 3.0 ТД и е 24клапанов..... простоооо фичката е смешен в сравнение с него.... просто не можех да повярвам като го подкарах ... мислех че е чипосан от предния собственик или с пипана помпа...но не, така си вървял
    абе брато колко пъти ти казах да не пиеш вода от пералнята ?Къв мерцедец щял да бие фият и то бензин хахах, недей говори фафли моля ти се. Те сички мерцедеси дизел създават усещане , че вървят адски много а всъщност се клатят на едно място. Мислел , че е чипосан хаха

Фиат идол Аватарът на Predatorsi
    Регистр. на
    17.12.2006
    Ми карал съм такъв Мерц...Върви си доста...Тъй че...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

Кара Фиатче 126 Аватарът на vaskowrc
    Регистр. на
    03.01.2012
    Колега според мен ще го напукаш и то много,и кви са тия 800 метра в цял свят правилата са 402 метра успех.
    FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

Фиат фанатик
    Регистр. на
    01.12.2006
    0-100 e 8,9 секунди за мерцедеса, макарона незнам с какво време е но 2,0 HGT e 8,5 секунди от 0 до 100. Баркета на базата на купето на пунто с мотор 1,8 дава 8,9 секунди.Според мен работата отива за мерцедеса да бие.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    12.05.2012
    Цитат jimi69 написа:
    Цитат Александър Алексиев написа:
    Цитат injekciona написа:
    Имам купе 1.8, тези дни имах допир с точно същия мерцедес автомат и направо съм шокиран как върви този кораб. Според мен нямаш много шанс
    бе и аз имах мечо не върви...той летинарочно пуснах темата да се изкаже и някой друг който е имал допир.Купих мечо на скоро, а фичката си я знам много добре как обича да мачка дизелите но останах изумен от мерцедеса той е 1555кг празен и е автомат, но се оказа че е комън рейл 3.0 ТД и е 24клапанов..... простоооо фичката е смешен в сравнение с него.... просто не можех да повярвам като го подкарах ... мислех че е чипосан от предния собственик или с пипана помпа...но не, така си вървял
    абе брато колко пъти ти казах да не пиеш вода от пералнята ?Къв мерцедец щял да бие фият и то бензин хахах, недей говори фафли моля ти се. Те сички мерцедеси дизел създават усещане , че вървят адски много а всъщност се клатят на едно място. Мислел , че е чипосан хаха
    Аз всъщност няма да се пускам, то е ясно...имам си мерка която е около 600-650 метра на входа на Монтана и знам фичо с колко минава до един мост там, пък виждам и кораба
    fiat coupe 1.8 16V

Фиат фанатик Аватарът на ivanko_rs
    Регистр. на
    11.07.2005
    Хахахахахаха,поредния смях в раздела с участие на "ино и шес",честно не се бях смял скоро така във форума П.П.Съжалявам ама не можах да се сдържа да не коментирам
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

Фиат фанатик Аватарът на ivailo rachev
    Регистр. на
    22.05.2010
    Цитат ivanko_rs написа:
    Хахахахахаха,поредния смях в раздела с участие на "ино и шес",честно не се бях смял скоро така във форума П.П.Съжалявам ама не можах да се сдържа да не коментирам
    Следя темата без да пускам мнения,защото нямам наблюдение над този кораб(мерцедеса),ама колега къде изкопа това 1.6 в тая тема въобще не ми стана ясно

Фиат фанатик Аватарът на ivanko_rs
    Регистр. на
    11.07.2005
    Цитат ivailo rachev написа:
    Следя темата без да пускам мнения,защото нямам наблюдение над този кораб(мерцедеса),ама колега къде изкопа това 1.6 в тая тема въобще не ми стана ясно
    Е ти пък къде,у съседната тема От толкоз много смях обърках темите
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2010
    Цитат BO написа:
    Две еднакви коли на хартия. Въпрос на чест е кой ще бие.А и мерото не е комън рейл.
    охо той и ако не е ком рейл начи по добре да ходи да си мутрее на първа и втора, кви гонки тая кола я ползват за катафалка, тва е лукс номер 1 какви гонки, се едно дизел и гонки...

Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Тема: мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •