Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да разбера къде се намира банкомат/ПОС терминал по номер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да разбера къде се намира банкомат/ПОС терминал по номер

    авт.код:293264 - NFIB ATM 054614/SOFIAИнтересува ме къде е това устройство?Доколкото разбирам от номера е банкомат на FiBank.В сайта им обаче ги няма дадени с номера.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    надушвам проблем

    Коментар


      #3
      пробва ли да им се обадиш?
      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

      Коментар


        #4
        Не съм, но те не са мойта банка, и едва ли ще седнат да се занимават да ми дадат информация.Някой е тафнал едни пари от въпросното устройство.Другия вариант е май да обиколя всичките банкомати в сф и да дръпна от всички по 10 лв и да гледам кой ще се появи с този номер.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Не съм, но те не са мойта банка, и едва ли ще седнат да се занимават да ми дадат информация.Някой е тафнал едни пари от въпросното устройство.Другия вариант е май да обиколя всичките банкомати в сф и да дръпна от всички по 10 лв и да гледам кой ще се появи с този номер.
          Ти сериозно ли ? Имаш ли си на представа колко много банкомати са в София ? Няма значение,че не са твойта банка,би трябвало да ти кажат къде се намира банкомата.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Не съм, но те не са мойта банка, и едва ли ще седнат да се занимават да ми дадат информация.Някой е тафнал едни пари от въпросното устройство.Другия вариант е май да обиколя всичките банкомати в сф и да дръпна от всички по 10 лв и да гледам кой ще се появи с този номер.
            Извинявай, но мисля, че малко несериозно подхождаш...Ако става въпрос за твои пари (и си получил СМС, че на този банкомат са изтеглени еди колко лева) - би трябвало веднага да се обадиш на ТВОЯТА банка да ти блокират картата. Щото утре ще ти изтеглят пак, от друг банкомат.Като намериш кой е този банкомат - какво? Те утре ще са на друг - във Варна примерно...

            Коментар


              #7
              Не съм убеден че някой е направил измама, а по скоро си мисля че някой с мойта си карта е дръпнал пари. Та затова ми е интересно да разбера в кой район е този банкомат за да разбера кой има вероятност да е бил.А ако е измама никой няма да седне да се занимава да тегли само 150 лв.Не уточних- няколко човека знаят пина и ползваме заедно тази карта за работа, та за това в случая не става дума измама от страна на банката или външен човек.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Е, това е друга работа

                Коментар


                  #9
                  Не са чак толкова много. Особенно ако се ограничиш в определени райони. Знам че например ги има по ОМВ бензиностанциите. Пробвай само да си проверяваш наличността вместо да теглиш от всеки банкомат по 10 лева.А пък банката може и да не ти даде никаква информация. Защото картата е лична и не се преотстъпва на други лица. И ПИН кодът е личен. Нарушават се правилата на банката и като нищо може да я блокира ако разбере че я ползват няколко човека.
                  Bravo 1.6 / 16

                  Коментар


                    #10
                    № НА ПОС/АТМ

                    ще повдигна тази тема, да не пиша нова.. но и в нета няма много такива заптвания..
                    казуса при мен е че имам теглене на 250лв което не се сещам а е доста семпло описанието на въпросния ПОС:
                    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]474836xxxxxx5707 ПЛАЩАНЕ НА ПОС 10.04.2018 18:29 Авт. код: B82928 Номер на у-во: 93962437 BGR VELIKO TAR V TARNOVO 5008 250.00[/COLOR]
                    Единствено този номер [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]93962437 [/COLOR]но от моята банка не ми казаха повече.
                    ТЕЗИ НОМЕРА НА ПОС УСТР-ВА ТР СЕ ЗНАЯТ, И ТР СА СТАЦИОНАРНИ. КЪДЕ ЛИ ИМА СПИСЪК ДА СЕ ЗНАЕ НА КОЙ ТЪРГОВЕЦ СА ДАДЕНИ И ТРАНЗАКЦИЯТА ЗА КАКВО Е?
                    Пунто - 06/1996 - M3 (1.2 MPI)
                    ZFA17600002376672

                    Коментар


                      #11
                      Колега ПОС и АТМ са две различни неща. ПОС идва от POS (point of sale) демек, това е устройство при даден търговец. За мен е доста странно, че от банката не могат да ти кажат къде точно в Търново е станала покупката, другия вариянт е да звъннеш на картовия оператор (борика мисля), вече те трябва да да имат всички детайли на трансакцията. Но ако ти не знаеш за какво са тези пари, блокирай картата веднага, от банката ще ти издадът друга.

                      Коментар


                        #12
                        Освен банката кой друг да каже от къде какво е станало

                        Може би Борика
                        или на полицията да вземе разрешение
                        Да разследват направо Утре ако може ще вземат повече пари
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Затова аз съм си пуснал услугата да ми изпращат sms при дебитна операция по картата. В него си пише всичко.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #14
                            Пише че имаш плаштане на ПОС, а не теглене.
                            Списъци няма, тоест има но не са общо потребление.
                            Ако толкова много те вълнува къде са изтеглени/ пратени, отиваш в банката издател на твоята карта, пускаш си молба, плащаш си такса, и ще ти кажат много точно.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              ще повдигна тази тема, да не пиша нова.. но и в нета няма много такива заптвания..
                              казуса при мен е че имам теглене на 250лв което не се сещам а е доста семпло описанието на въпросния ПОС:
                              [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]474836xxxxxx5707 ПЛАЩАНЕ НА ПОС 10.04.2018 18:29 Авт. код: B82928 Номер на у-во: 93962437 BGR VELIKO TAR V TARNOVO 5008 250.00[/COLOR]
                              Единствено този номер [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]93962437 [/COLOR]но от моята банка не ми казаха повече.
                              ТЕЗИ НОМЕРА НА ПОС УСТР-ВА ТР СЕ ЗНАЯТ, И ТР СА СТАЦИОНАРНИ. КЪДЕ ЛИ ИМА СПИСЪК ДА СЕ ЗНАЕ НА КОЙ ТЪРГОВЕЦ СА ДАДЕНИ И ТРАНЗАКЦИЯТА ЗА КАКВО Е?
                              ПК 5008 е ж.к. Бузлуджа /Пишмана/ и Чолаковци. Ще свърши ли работа?

                              Коментар

                              Working...
                              X