Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котел - Омуртаг - състояние на пътя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Котел - Омуртаг - състояние на пътя

    Привет, Колеги. Предстои ми пътуване до Добруджата и съм решил да мина през Котел- Омуртаг с цел да избегна натовареното движение. Някой скоро да е минавал по този маршрут?
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    #2
    Котел - Омуртаг - състояние на пътя

    Състоянието на пътя е добро , ама сума ти турски тирове оттам минават .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #3
      Перфектен е пътя. Минавах от там преди около месец.Тировете не са чак толкова много. Внимавай за легналите полицаи в Котел и за прави такива в Котел, Омуртаг и Търговище.В Търговище има нова камера, която РАБОТИ.

      Коментар


        #4
        Котел - Омуртаг - състояние на пътя

        ,, Легнали ’’ полицаи има много и в село Тича .Камерата е след кръговото ( посока Варна ) , или по-точно до една метанстанция .
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Re: Котел - Омуртаг - състояние на пътя

          dobrujanetza написа:
          ...с цел да избегна натовареното движение.
          Това сега го прочетох... Няма начин.Най-малко натоварено по това време на годината е да си караш Пловдив - Бургас - Варна - Балчик.Като километри е същото, даже май е по-близо... движение на големи камиони поне няма.

          Коментар


            #6
            Пътя освен, че е добър е и много живописен. Хубаво е ако се пътува семейно да се прескочи до Жеравна за кафе пауза и снимки.
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              #7
              Благодаря за мненията. ТИРовете на извънградско не ме притесняват, а в населено място карам според ограниченията, защото парен каша духа
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Митак,кога ще пътуваш?Звънни ако съм тук да се видим.0888402126
                Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                Коментар

                Working...
                X