Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Седалки за Фиат панда 91г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Седалки за Фиат панда 91г.

    Здравейте.Имам една пандичка на която имам мерак малко да и вдъхна живот.А и на мен да прави кеф като я гледам и влезна вътре.Започнах с някои така не съществени неща и стигнах до седалките.Оригинално са кожени с ленти от плат,но времето не прощава и на места много лошо са се скъсали.Тапицер тук дори няма а в Стара Загора не ми се дават за претапециране(кой знае колко пари ще ме "глоби").Та стигнах до извода, че трябва да си взема други по-запазени седалки.От където следва и въпроса ми.От кои други автомобили седалките пасват без преправяне?А ако се стигне да преправяне, в какво се състои то?Иска ми се 3-те да сменя(предните и задната) но едва ли ще се намери и задна която да пасва по същия начин.Така, че ще съм доволен и само за предните 2.Спомням си имаше едни рекарота, монтирваха ги на Голф 2, които много ми харесваха. Също да ми дадете един ориентир, с какъв кеш да бъда готов да се разделя?

    #2
    Искам да попитам според вас само лака ли е паднал и как може да бъде оправено, с полирване???? А и датчика за горивото не работи.колкото и да слагаш бензин няма братко, стрелкичката е на 0.Как да го оправя и този проблем според вас?

    Коментар


      #3
      Да с полиране, с водна щкурка и после с боя и лак освен че лака е паднал и боята е опечена
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Ами какво да се очаква след като стоя така отвън и се караше само из града вече 4-5години.Но има сантиментална стойност и съм решен да я постегна.Може да ставам нахален понякога(за което се извинявам), но съм тук да се допитам до вас като по-опитни.По другия въпрос с датчика някакви идеи?

        Коментар


          #5
          Вадиш сондата от резервоара и гледаш за повреда-контактува ли плъзгача към намотките,скъсана намотка,напрежение до сондата,маса и т.н.
          Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
          ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

          Коментар


            #6
            Седалки от ланчия Y10 или Чинкоченто. Боята тези дни ще пробвам: шлайф и безцветен лак.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #7
              Аз пък, на нашата Панда сложих предни седалки от Ланча Тема - еленова кожа, няма как да не са кожени за такава кола-Панда :D . Мааалко трудно се влиза отзад, но пък я кара само баща ми.

              Коментар


                #8
                От това Cinquecento http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...568&f1=details ако си намеря такива седалки ще е бомба.Супер много ми харесаха.Знаете ли как се водят?Като гледам хората с пандичките не сме малко в този форум

                Коментар


                  #9
                  Знаем-поглеждаш под нея и виждаш 3 бурми..отзад на релсата малко бой по една контра и тва е...
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар


                    #10
                    lubo_Y10 написа:
                    Знаем-поглеждаш под нея и виждаш 3 бурми..отзад на релсата малко бой по една контра и тва е...
                    Какво им е на седалките пък ти колегаИз WV форума има доста такива по 2 предни седалки от голф3 с преправяне смятам, че може да се получи.Но задната е просто мисията невъзможна.Затова искам да си намеря такива като на това Cinquecento, че да си паснат направо в купето.Само модела да ми кажете или как се водят.

                    Коментар


                      #11
                      Колеги колко пари според вас струват тези седалки И за колко могат да се пазарят тези Става дума за предните и задната седалка.

                      Коментар


                        #12
                        Колеги,някакви идеи?

                        Коментар


                          #13
                          Значи ситуацията е следната, ако ти искаш да ги купиш, реалната им цена няма да ти хареса, но ако продавача няма какво да ги прави и му пречат, то и 30-40 лв са много.

                          Коментар


                            #14
                            VET написа:
                            Значи ситуацията е следната, ако ти искаш да ги купиш, реалната им цена няма да ти хареса, но ако продавача няма какво да ги прави и му пречат, то и 30-40 лв са много.
                            Предполагам става дума за вторите.А за първите?

                            Коментар


                              #15
                              Вторите са по-хубави /меки/.
                              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                              Коментар

                              Working...
                              X