Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиране на джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    the_game написа:
    Ако ги полирам идеално и после ги пръсна с лак зле ли ще станат
    Няма да стои толкова огледално и лака ще падне доста бързо. На гладка повърхност лак не стои дълго време.
    Polishig Wheels

    Коментар


      #32
      Нещо малко по различно от джанти...
      Polishig Wheels

      Коментар


        #33
        MAM 7ПредиСлед
        Polishig Wheels

        Коментар


          #34
          Колега и аз чакам ЛС с ореантировъчна цена..

          Коментар


            #35
            tedo0o0 написа:
            Колега и аз чакам ЛС с ореантировъчна цена..
            Polishig Wheels

            Коментар


              #36
              виждал съм на огито работата и е много добърето и от мен няколко опита през далечната 2007 само до P3000 -тогава не намерих пастаhttp://images25.snimka.bg/005607353.jpg?r=0http://images22.snimka.bg/004887036.jpg?r=0две в начален етап с паста- от миналата годинаhttp://media.snimka.bg/9234/024723906.jpg?r=0http://media.snimka.bg/9989/026234298.jpg?r=0и една бърза заигравка за проба с колектора http://media.snimka.bg/s1/0331/026906243.jpg?r=0

              Коментар


                #37
                RH 9JПредиСлед
                Polishig Wheels

                Коментар


                  #38
                  Колега, от известно време се каня да те питам: на ръка ли ги шкуриш или с машинка?

                  Коментар


                    #39
                    htpvesko написа:
                    Колега, от известно време се каня да те питам: на ръка ли ги шкуриш или с машинка?
                    И с двете, слагам джантата да се върти на една машина и шкуря като държа шкурката с ръка.
                    Polishig Wheels

                    Коментар


                      #40
                      Огито Ангелов написа:
                      the_game написа:
                      Ако ги полирам идеално и после ги пръсна с лак зле ли ще станат
                      Няма да стои толкова огледално и лака ще падне доста бързо. На гладка повърхност лак не стои дълго време.
                      Браво за добре свършената работа!Похвално е че си решил да пуснеш тема тук и помагаш с инфо на колегите,малко са хората които ще го направят.Относно лака,който си пробвал за финално покритие-какъв е?Пробвал ли си с лак за цветни метали?Той е специален полага се върху мед,алуминий,бронз дори и благородни метали-сребро,злато.До колкото съм запознат се слага с цел да ги предпази от окисляване и доста траен.Мисля че ще свърши работа.Поздрави! Съби
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        #41
                        Racer GT написа:
                        Огито Ангелов написа:
                        the_game написа:
                        Ако ги полирам идеално и после ги пръсна с лак зле ли ще станат
                        Няма да стои толкова огледално и лака ще падне доста бързо. На гладка повърхност лак не стои дълго време.
                        Браво за добре свършената работа!Похвално е че си решил да пуснеш тема тук и помагаш с инфо на колегите,малко са хората които ще го направят.Относно лака,който си пробвал за финално покритие-какъв е?Пробвал ли си с лак за цветни метали?Той е специален полага се върху мед,алуминий,бронз дори и благородни метали-сребро,злато.До колкото съм запознат се слага с цел да ги предпази от окисляване и доста траен.Мисля че ще свърши работа.Поздрави! Съби
                        Мерси, относно лака, не съм пробвал никакъв, не съм и писал, че съм пробвал. За този който казваш, все си мисля, че като го минеш с водоструйката от по-близко и ще почне да се люпи(ай да не е от първия път). Като цяло не се наемам да пробвам, предпочитам да си освежа джантите един път в месеца пред лака, но това си е мое мнение не ангажирам никого с него !
                        Polishig Wheels

                        Коментар


                          #42
                          Освежаване на BBS RS, без да се разглобява и демонтират гуми ПредиСравнениеСлед
                          Polishig Wheels

                          Коментар


                            #43
                            За съжаление сайта от който качвах снимки се прецака, но аз не се предавам Schmidt Modern-Line-tgl-16 9,5J и 10J
                            Polishig Wheels

                            Коментар


                              #44

                              Коментар


                                #45
                                Karola написа:
                                Мерси колежке Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                Polishig Wheels

                                Коментар

                                Working...
                                X