Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиране на джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Огито Ангелов много добре се справяш , поздравления!Имам един въпрос има ли значение каква е джантата за да се получи тоя ефект?
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      #17
      Tqnkata написа:
      Огито Ангелов много добре се справяш , поздравления!Имам един въпрос има ли значение каква е джантата за да се получи тоя ефект?
      И алуминиева става и желязна става, но при желязната ефекта трае значително по-малко.
      Polishig Wheels

      Коментар


        #18
        Огито Ангелов написа:
        Tqnkata написа:
        Огито Ангелов много добре се справяш , поздравления!Имам един въпрос има ли значение каква е джантата за да се получи тоя ефект?
        И алуминиева става и желязна става, но при желязната ефекта трае значително по-малко.
        кажи цена ориентировачна ... предполагам,че и други колеги ще са заинтригувани
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #19
          Tqnkata написа:
          Огито Ангелов написа:
          Tqnkata написа:
          Огито Ангелов много добре се справяш , поздравления!Имам един въпрос има ли значение каква е джантата за да се получи тоя ефект?
          И алуминиева става и желязна става, но при желязната ефекта трае значително по-малко.
          кажи цена ориентировачна ... предполагам,че и други колеги ще са заинтригувани
          Имаш лично !
          Polishig Wheels

          Коментар


            #20
            Голфове- молфове но полират от 7 годинието ви линк със 160 страници http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=11359

            Коментар


              #21
              bagera написа:
              Голфове- молфове но полират от 7 годинието ви линк със 160 страници http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=11359
              Polishig Wheels

              Коментар


                #22
                Я ми драсни и на мен едно ЛС за цена
                Мощността продава коли, но въртящия момент печели състезания!

                Коментар


                  #23
                  Що на лични съобщения по добре в темата и след сниките на всеки модел направен цена да се ориентират хората.ДАй сега ако форума е 50 хил потребителя всеки да пише съобшение!
                  uno turbo 1.3 i.e' 86
                  renault 19 1.8 16v
                  uaz 469 4.0 turbo
                  renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                  trabant 601 69'

                  Коментар


                    #24
                    И на мен ми е интересно колко струва такова удоволствие?Сваляне на боя и т.н., до полиран борд на 4 джанти..Вече за по-детайлно ще се изпратят снимки нали, но ориентировъчно..?
                    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                    Коментар


                      #25
                      bebito^^^ написа:
                      Що на лични съобщения по добре в темата и след сниките на всеки модел направен цена да се ориентират хората.ДАй сега ако форума е 50 хил потребителя всеки да пише съобшение!
                      Колега, ако обявя цени тук ще се изтълкува като реклама и ще ми изтрият темата
                      Polishig Wheels

                      Коментар


                        #26
                        Borbet BS
                        Polishig Wheels

                        Коментар


                          #27
                          колега каква паста трябва че искам и аз да си полирам мойте ?

                          Коментар


                            #28
                            Ето и едни 17-ки как станаха, за съжаление името не мога да го разчета
                            Polishig Wheels

                            Коментар


                              #29
                              Силно очарован .. казал съм, че възможно най-скоро ще ти пращам едни четири броя за разкрасяване, само очаквам финансово подпомагане.. Поздравления, справяш се страхотно!
                              Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                              Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                              Коментар


                                #30
                                Ако ги полирам идеално и после ги пръсна с лак зле ли ще станат

                                Коментар

                                Working...
                                X