Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложения за съвместно пътуване

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложения за съвместно пътуване

    Уважаеми Колеги , не открих подобна тема , затова си позволявам да публикувам следното :На 26 март 2012 трябва да излетя от летище ,, Анри Коанда ’’ ( Букурещ / Отопени ) в 16.00 ч.Смятам да пътувам с личният си автомобил , който ще оставя на приятел в Букурещ . На 1 Април се прибирам на същото летище ( 11.15 ч. ), от което ще ме вземе другарчето и отпрашвам към Разград.Ще пътувам сам с малка чанта. Всички , които желаят могат да бъдат закарани от мен или върнати на 1 април напълно безплатно .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Аз мисля, че такава тема отдавна трябваше да си направим и да стои "ВАЖНА" най-отгоре.

    Коментар


      #3
      ПЪТ

      Хубаво е да има и такава тема Макар че мисля повечето хора не пишат за пътуванията сии преживяванията си не знам що страх ли ги е кво ли
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Предложения за съвместно пътуване

        Прави сте , Господа !
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Ами ще пиша занапред като пътувам за някъде ако някой има желание да пътува с мен,но трябва да няма претенции,че слушам хеви или рок.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #6
            Да, в БМВ форума има такава тема от доста отдавна и аз лично съм се възползвал от такъв тип форумен превоз. Позволявам си да копна образеца от тамошната тема:NickName: Вашето виртуално име Дата: Дата на тръгване ОтДо: Градът за тръгване и пристигане Връщане: Дата на връщане Повод: Компания(На стоп)Трябва ми някой за да разделим горивотоПревоз на багаж Места: Колко човека можете да качите (ако ще вземате някаква пратка колко място имате за багаж) Цена: Колко пари да се дадат за горивоПратка (за човек)* SkypeICQMessenger: Вашият юзър Тел.: Вашият телефон за връзка
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              #7
              NickName:lokiДата:16.03ОтДо:София-РусеВръщане:18,03Места:2местаЦена:10лв в едната посока на човекSkype: lokistarrrТел.:0897032117 0886211067
              FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
              ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
              миг невнимание и вече си татко

              Коментар


                #8
                Айде и аз да се включа:Дата: 17.03От: ЯмболПрез: Стара ЗагораДо: Пловдив / Аерогара КрумовоВръщане: същия ден, след няколко часаМеста: 2, безплатно (за компания).За връзка: тук на лични.

                Коментар


                  #9
                  Който минава през Търново и няма компания, може да ми се обади. Свободен електрон съм

                  Коментар


                    #10
                    Дата: 18.03От: СофияДо: Червен брягВръщане: същия ден, след няколко часаСвободни места 3 (три)ЛС или на тел. 0887561255 / 0894261224
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      #11
                      NickName: D. StanevДата: 25.03.2012 г.ОтДо: Благоевград - Дупница - Самоков - Ихтиман - Първомай - Кърджали Връщане: 26.03.2012 г. Повод: пътувам по работа - да спестя някой лев на колегаМеста: 3Цена: При тия цени на горивата... ай без пари Skype: animaxmobile Тел.: 0899/814170
                      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                      Коментар


                        #12
                        Темата трябва да бъде изтрита.Току що една мацка изтърси, че този начин на пътуване е вид сива икономика .... ХАХАХАХАХА

                        Коментар


                          #13
                          Обясни на мацката че може да е и начин да попътува в приатна компания
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            ама това беше по БТВ

                            Коментар


                              #15
                              Сутринта, вероятно същата мацка (около 45 годишна), по ТВ 7 каза същото. На глас й казах да го духа под вода Аз ще пътувам в неделя преди обяд по линията Ямбол - Стара Загора - Пловдив - Старосел и обратно в ранния преди обяд.Свободни места - 2Вечерта ще пътувам по линията Ямбол - Бургас и обратно. Места - 2 на отиване и 3 на връщане.

                              Коментар

                              Working...
                              X