Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложения за съвместно пътуване

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    D. Stanev написа:
    Търся човек (шофьор) за придвижване на автомобил от Разград до София. Автомобила е Сеат Кордоба 1.9 ТДИ изправен с всички необходими документи със зимни гуми. Работата не е на зор, но е добре да се случи до края на месеца (ноември). За повече инфо 0899/814170.
    Вземи я пусни в БМВ форумът .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #92
      Румен_Хинчев написа:
      Вземи я пусни в БМВ форумът .
      Румене, почти те послушах... пуснах питане във ВАГ форума и веднага се появи човек, утре колата пътува
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        #93
        D. Stanev написа:
        Румен_Хинчев написа:
        Вземи я пусни в БМВ форумът .
        Румене, почти те послушах... пуснах питане във ВАГ форума и веднага се появи човек, утре колата пътува
        Радвам се , че се е получило .
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #94
          На 19-ти ноември , колеги , пътувам сам от летището в Букурещ към Разград. Някой ако има роднини и приятели , да пише или да звъни .Пари не ща .
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #95
            Днес около 17ч,пътувам за Варна.ако някой има път на там или иска да изпрати нещо 098 871 6339-Станчев.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар


              #96
              Днес в 12,30 потеглям празен от Велико Търново към Варна. "Билетът" е еднопосочен, защото ще посрещам хора на летището. Крайната ми спирка е Гранд мол, пътуването е безплатно.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #97
                На 11-ти март трябва преди 17:00 да съм на летището в Букурещ . Тръгвам от Разград около 11:00 . Ще пътувам сам на отиване , а на връщане ще имам 2 свободни места .На 13-ти вечерта пак поемам към същата дестинация . Връщам се на 17-ти около 12:00 . Ще бъда сам и на 13-ти и на 17-ти.Пари не искам .Пишете или звънете.
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #98
                  Някой/някоя иска ли да се повози с мен по маршрут (Козлодуй) София - Солун - Кавала - Ямбол - София (Козлодуй)?Става дума за следващия уикенд. Тръгване в петък вечер (от София около 19 ч) и връщане в неделя.Нощувки - 2 в Солун и останалия маршрут на тъгъдък, или 1 в Солун и 1 в Ямбол - без много юруш.Пътят и нощувките са безплатни.Говоря за 1 човек, повече място нямам, тъй като ще пренасям багаж от Солун до Ямбол.Не ми се пътува толкова километри сам.

                  Коментар


                    #99
                    Immortal написа:
                    Някой/някоя иска ли да се повози с мен по маршрут (Козлодуй) София - Солун - Кавала - Ямбол - София (Козлодуй)?Става дума за следващия уикенд. Тръгване в петък вечер (от София около 19 ч) и връщане в неделя.Нощувки - 2 в Солун и останалия маршрут на тъгъдък, или 1 в Солун и 1 в Ямбол - без много юруш.Пътят и нощувките са безплатни.Говоря за 1 човек, повече място нямам, тъй като ще пренасям багаж от Солун до Ямбол.Не ми се пътува толкова километри сам.
                    Очертава се хубаво пътешествие ако има някои от софия желаещ на мен от Лом ми е далечко да се включа за съжаление ☺ иначе щех да помогна за товаро разтоварни работи с багажа .Темата е разчистена. Придържайте се към темата, а останалите приказки на лични, моля.Модераторски екип на fiatforum.bg
                    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                    Коментар


                      Някой от София към Разград има ли след 14:00 часа в петък на 10-ти юни ?
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        На 16.09.2016 (петък) ще пътувам по направление Благоевград - Разград, минавам през София, Плевен и Бяла. Тръгвам 9:00 от Благоевград, в София ще съм към 9:50 (карам по АМ Люлин и от там по новата отсечка към Хемус). Мога да взема 1 човек и не много багаж (пътувам с Хюндай Гец).
                        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                        Коментар


                          Споделено пътуване от Бургас до София на 21/22-ри Януари.

                          Колеги, понеже заминавам, ми се налага да пътувам, без кола, до София. Ако има пътуващи, по тази дестинация и желаят спътник, да пишат в темата или на лично. Ще имам багаж, един сак, около 20кг и една раница. Не съм голям фен на общественият транспорт, за това предпочитам, да пътувам с някой от форума.

                          Преместено.
                          Модераторски екип на fiatforum.bg
                          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                          Коментар


                            Уважаеми Колеги ,

                            някой има ли пътуване от Букурещ към България на 28.11.2017 ?

                            Спешно трябва да разбера .

                            Предварително благодаря на отзовалите се ?
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              Здравейте,някой утре към София има ли?.Двамата сме със съпругата ми.Около 11ч трябва да сме там.

                              Коментар

                              Working...
                              X