Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Златен талон"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ехаааа полицаите почнали да черпят ! Това трябва да се запише! Стига са ги "черпали" и те да почерпят някои!
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #32
      на пътния възел. Идвах от автогарата и трябваше да хвана пътя за Варна.
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #33
        uBoy написа:
        на пътния възел. Идвах от автогарата и трябваше да хвана пътя за Варна.
        Положението на възела не е цветущо. Също внимавай и от София посока центъра, трябва да завъртиш чак на Технополис.

        Коментар


          #34
          Airfan написа:
          BO, тази случка е с БМВ-то, нали...?
          Да.Между другото с това комби като карам със 130 на магистралата имам чувството, че колкото вода мине под колата, толкова количество+ още 5 литра се лепват на задницата.Баси, задната чистачка работи по-често от предната А и между другото и "моите" полицаи не се държаха аругантно. Номера си ми беше мръсен, спор няма. Можеше да споря за това колко е мръсен и къде е границата ама... И за това не съм се направил на клоун.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            Според закона, през колко километра, като карам в дъжд или по мокри пътища, трябва да спирам за да си чистя номера?!?Миналата седмица пътувах 400 км (Ямбол-Кюстендил). Спирах да зареждам през 100-150 км (заради метана). Всеки път си поглеждах номера и всеки път беше нечетим. Единия път даже си направих труда да го забърша, докато си бършех и стъклата. След 100 км беше същия - покрит с 1 мм мръсотия и кал и нечетим.Повече не съм си и правил труда да го бърша... ама верно тия катаджии са изперкали.Мамата им е най-малкото, което заслужават.Да не говорим за предните номера, че стават нечетими след само 100 м шофиране зад камион. Според боклуците с палки, трябва през 100 м да спирам да ги чистя ли?!?!?! Въх, пак се ядосах като снощи.... Ще взема да получа някой сърдечен удар ей така, заради тези тъпани...

            Коментар


              #36
              Immortal написа:
              Според закона, през колко километра, като карам в дъжд или по мокри пътища, трябва да спирам за да си чистя номера?!?Миналата седмица пътувах 400 км (Ямбол-Кюстендил). Спирах да зареждам през 100-150 км (заради метана). Всеки път си поглеждах номера и всеки път беше нечетим. Единия път даже си направих труда да го забърша, докато си бършех и стъклата. След 100 км беше същия - покрит с 1 мм мръсотия и кал и нечетим.Повече не съм си и правил труда да го бърша... ама верно тия катаджии са изперкали.Мамата им е най-малкото, което заслужават.Да не говорим за предните номера, че стават нечетими след само 100 м шофиране зад камион. Според боклуците с палки, трябва през 100 м да спирам да ги чистя ли?!?!?! Въх, пак се ядосах като снощи.... Ще взема да получа някой сърдечен удар ей така, заради тези тъпани...
              Като вали или поне са кални пътищата, нямат право да те глобяват за това, но във сухо време нямаш извинение. По твоята логика, зимно време трябва двама постоянно да тичат - единия пред и единия зад колата, че да чистят номерата :D Не се ядосвай, не е полезно
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #37
                На чисти пътища и хубаво време няма какво да му се чисти на номера.При Бравото е същия случай като при BO. Хечбега и комбито страшно много се цапат отзад!

                Коментар


                  #38
                  И каква е разликата между сухото и мокрото време? Къде в закона пише, че като вали дъжд, може да ми е мръсен номера?!?Идеята е номерът да се вижда. Щом като през дъждовно време допускат да не се вижда, тогава защо им е да го гледат като е сухо?!?Аз може да извърша престъпление с автомобила докато вали, например?!?

                  Коментар


                    #39
                    Това малко прилича на "съобразена скорост". Според закона и 1км/ч е несъобразена.

                    Коментар


                      #40
                      coolboby написа:
                      Това малко прилича на "съобразена скорост". Според закона и 1км/ч е несъобразена.
                      И това не е достатъчно http://vbox7.com/play:6c672995

                      Коментар


                        #41
                        Тая фуражка що говори по оня "арогантен" начин по който споменах по-горе!?Журналистката взема интервю от продавач на кифли или полицай?!?!?!Дидо вече трябва да спре да чете тая тема, че ще излезе от ритъм!

                        Коментар


                          #42
                          coolboby написа:
                          Миналата година и мен ме треснаха с фиш но не за мръсен номер, а за изгорели крушки на номера.Оня се държеше арогантно, подскача и ми вика "Ами в тъмното как ще ти видя номера" а на мен на върха на езика ми беше да му отвърна "А, ти в тъмницата каква работа имаш" Но си замълчах. Сърбал съм попара като по-млад шофьор като се правих на отворен пред полицаите! На мен никога не ми е вървяло на полицаи, всички се държат отвратително. Днес една полицайка ми разказа играта - фиш за знак "СТОП"
                          Интересно от какво се оплакваш след като си бил съгласен с нарушението ... ако не си бил, тогава щеше да имаш акт и да си го бориш както решиш ... ама да викаш че имаш фиш и да си недоволен е малко смешно

                          Коментар


                            #43
                            Да съм споменал някъде, че съм недоволен или, че нарушениего е измислено???Недоволен съм единствено от отношението им!!!

                            Коментар


                              #44
                              BO написа:
                              Airfan написа:
                              BO, тази случка е с БМВ-то, нали...?
                              Да.
                              Тук е разковничето, за съжаление.

                              Коментар


                                #45
                                Приятели катаджиите са най-големите гадове и комплексари в цялата система на МВР.Сега ще ви разкажа случката,която беше капката която преля чашата и дори и най-малкото ми уважение към тях се изпари и оттогава за мен са най-долната сган в системата.Преди коледно-новогодишните празници ме удари един заблеян тип,завъртя ме и спрях в трета кола.От всички моето Уно беше най-помляно(впоследствие ши*аните застрахователи го писаха тоталка,за да не ми платят да си го оправя ама това е друга тема) и като дойдоха след 1 час и 20 минути оли*офрените от КАТ(у-ето на КАТ е на няма и 1км. от мястото на ПТП),написаха протоколите и ме пуснаха да си ходя.Два пъти ги попитах всичко ли е наред и мога ли да си ходя на собствен ход и единия ми вика "щом не ти е спукан радиатора и пали и върви си ходи на собствен ход"...Тръгвам и познайте.На 200м. от нас ме спират някакви двама нещастници и ми пишат акт за липса на преден номер на указаното място.Показвам им протокол за ПТП-то отпреди часове,номера на стъклото,виждат ми адреса по лична карта и им обяснявам,че живея наблизо и колегите им са ми казали да си ходя на собствен ход и ще прибирам колата в частен имот обаче НЕ.Единия взе да ми говори на ТИ и БЕ и да ми обяснява как американските екшъни ми влияели и съм си бил повярвал,че съм бил екшън герой... Последваха обжалвания пред началника на КАТ,който ми намали санкцията до отнемане на книжката за 1 месец и 50лв. и затова не започнах битка в съда,защото не си струваше.Но това беше момента на преобръщане на мнението ми за полицията на 180 градуса.Винаги съм имал някакво уважение и надежда,но в тоя момент осъзнах,че когато човек е в беда полицията вместо да му подаде ръка по-скоро ще му вкара прът в колелото.Знам,че незнанието на закона не ме оправдава, но при положение, че се допитвам до компетентен УЖ кадър на системата и той с неговото заблуждение ме подтиква към престъпване на законите за какво говорим...Чувствах се изключително ужасно в продължение на доста време.Не стигаше,че хубавата ми колица я смля някакъв тъп даскал,защото ядеше баница докато караше ами и собствената ми държава вместо да ми помогне и тя се обърна срещу мен.Въобще всеки трябва да разчита само и единствено на себе си и бъде много бдителен,за да си няма среща с антибъргарската ни държавица
                                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X