Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Последици по колите от коварната зима

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Последици по колите от коварната зима

    Колеги предлагам една темичка за тази коварна зима и на кой му е пострадала колата от ледената епоха независимо от ваша вина или просто нещастие като за начало започвам с моята как си карах по нашите разбити пътища в коловоз напът за Пазарджик и в една доста дълбока дупка се случи ето това сега карам без задна броня и докато не мине ледената епоха нямям намерение да я слагам направих я остана само да я боядисам но за сега няма да я слагам не ми се прави 2 ри път [img][/img]
    Прикачени файлове
    FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

    #2
    [img][/img]
    Прикачени файлове
    FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

    Коментар


      #3
      Карането по снежните улици си е като по междуселски път. Голямо изпитание за окачването.Друго което се сещам - натрупаният сняг по калниците. По принцип е мек понеже обикновено си е луга. Обаче това нещо като замръзне през нощта вече е проблем. Сутринта ако се опитам да завия замръзналата луга около калниците намалява свободното пространство за завиване на предните колела, гумите търкат и запъват в замразеното и усилието го поемат кормилните накрайници, хидравликата и носачите.
      Bravo 1.6 / 16

      Коментар


        #4
        Наистина са доста неприятни последиците от тежките зимни условия, независимо да от какво естество са. Но така или иначе трябва да се придвижваме някак си. А в тоя студ никак не за вървене пеш. На пролет ще се оправят последствията, няма как.
        Fiat Bravo 11'97
        1.4 12V A/C

        Коментар


          #5
          на мен ми пострада засега кората която покрива бензиновия филтър, и по-точно " пласмасовото ъгълче" което е в края на прага, счупи се до половината, и сега търся ново, че ме дразни така :D

          Коментар


            #6
            аз си знам за последствията от зимата затова карам само с задна броня
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #7
              На мене ми замина предната броня, за да не я свалям я поизрязах от тук от там и в багажника. Напролет по моргите за нова броня. Макар че здрава броня зя типо трудно се намира вече.

              Коментар


                #8
                Амортисьорите на багажника ми заминаха от влага в тях + "прекрасните" температури от -20... както и термостата....
                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                Коментар


                  #9
                  Аз броните и калниците ги опазих, ама на джантата не и се размина.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Тая зима беше много лоша за жалост

                    Коментар


                      #11
                      http://prikachi.com/images/414/5631414m.jpg

                      Коментар

                      Working...
                      X