Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната газова издънка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Slavi_Lancia написа:
    И все още не съм видял на някои майстор на челото му да пише добър ли е не е ли. Ако им видиш базата на тея няма общо с мизерните гаражи на останалите, всичко е професионално изпълнено и очакваш и професионализъм а получаваш един голям чеп.[/b]
    Това че сервиза е лъскав,означава че са налети много пари там и нищо повече.Парите се дават от собственика а работата в сервиза се върши от работниците.Моите впечатления от лъскавите фирмени сервизи(в Плевен),са че там не работят добри майстори.
    OVB X18XE1 седан+ГИ

    Коментар


      Не, в този сервиз собственика работи заедно с работниците
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        Поредния газаджия в Стара Загора !Ето какво получавате:Газово време на празен ходсъответно заради това време, бензиновото е покачено с 2мс.Коефициент:при препоръчителен от 0.5 до 1.5Специална настройка в движение:кривата се вижда, колко е права За мазното обръщане на газ :ви подаряват по 4 секунди между всеки цилиндър.Ако карате V8 бая ще почакате, докато минете на газ.Всичко това само за 950лв. с ДДС Собственика на возилото каза - е*ем ти гаранцията, удре ще играе дрелката на дюзите и ще има нова настройка
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          За мене изводът е такъв колеги.кола на сервиз за каквото и да е било не карам.само 2-пъти я закарах и си оставиха ръцете.1-ви Половината болтове на скоростната кутия бяха завъртени на половинаИ 2-ри когато ми слагаха газовата ми стчупили кутията тази над моното (че стягат здраво момчетата)и от тогава съм казал повече на майстор не отивам аз съм и майстора на мойта кола Едно че спестявам пари и друго че знам как съм си я направил,и съм сигурен че е станала като хората

          Коментар


            Дайте мнения за добър сервиз за проблем с газовата в гр. Плевен.

            Коментар


              Зад зала Спартак,в двора до бившето ОСО,където се провеждаха курсовете преди години.Ако искаш тел. на л.с.

              Коментар


                Ок ще дойда за консултация, много Ви благодаря.

                Коментар

                Working...
                X