Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мап на biGas се повреди настройка на МАП таблица.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Не смятам да премахвам въпросните тръбички.Тази вечер измерих и челото на буталцето колко мм. позволява да бъде челото на газовата дюзичка.Повече от 4,5 мм. няма да понесе.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #32
      Торнадо що си мисля че за ламбда сондата се сварзва лилавия кабел *поне това ми се варти в главата*. А тръбичките не ги махаи аз в последно време започнах да слагам дълги щуцери за БМВ двоен ванус на коли като твоята.

      Коментар


        #33
        То си го пише При 1 сонда избираш пре каталист и се вързва на лилавия проводник.
        Прикачени файлове
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #34
          Че не ми върви английския е вярно ама как го превеждате това purple лилав не знам.лилав е violet
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #35
            E purple - пурпурен, виолетов Демек едно и също е
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #36
              Прави бяхте за кабела на сондата.Днес за първи път заредих газ и тръгнах да карам колата се побърка и на газ и на бензин.Върнах пурпурния кабел както беше и се е ОК.Не сте прави обаче ,че служи само занаблюдение през газовия софт.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #37
                Защо мислиш така Ники ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  Tornado написа:
                  Не сте прави обаче ,че служи само занаблюдение през газовия софт.
                  Не сме прави ако ГИ е STAG-300 ISA2,който е със самоадаптивни настройки по показанията на кислородния датчик.(или подобен)А при теб доколкото си спомням става въпрос за BiGas.Ако е така сме прави!
                  OVB X18XE1 седан+ГИ

                  Коментар


                    #39
                    emzo написа:
                    Защо мислиш така Ники ?
                    Защо тогава колата откачи след като бях вързал другия кабел сивия?Върви около 1 километър нормално и после забива все едно няма никакви горива това и на бензин и на газ.Като настъпя педала докрай започва едно кихане прекъсване и изведнъж отново тръгне.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #40
                      Tornado написа:
                      emzo написа:
                      Защо мислиш така Ники ?
                      Защо тогава колата откачи след като бях вързал другия кабел сивия?Върви около 1 километър нормално и после забива все едно няма никакви горива това и на бензин и на газ.Като настъпя педала докрай започва едно кихане прекъсване и изведнъж отново тръгне.
                      мислим така, защото си написал това
                      Tornado написа:
                      Прави бяхте за кабела на сондата.Днес за първи път заредих газ и тръгнах да карам колата се побърка и на газ и на бензин.Върнах пурпурния кабел както беше и се е ОК.Не сте прави обаче ,че служи само занаблюдение през газовия софт.

                      Коментар


                        #41
                        Вече с газови дюзи apis solo разпробити на 2,5 мм. дали да продължвам?Газовите ми времена са около 5,7 мс.Бензиновите и на газ и на бензин са ОК.Според мен наистина ще разпробия до 2,8 мм. и всичко ще си дойде на мястото.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #42
                          Вече на 2,6 мм.http://tranzit.dir.bg/load.php?id=YK...D7lMJ001417510
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #43
                            писал си че : "Температурата ми в момента в гараж е 80 на редуктора на 30 на газта май е малко а?" -Сигурен ли си че всички тези проблеми с високия разход не са предизвикани от това, че газта е недостатъчно газообразна. В случая ако тя е повече в течна фаза няма ли това да е една от причинте да гори повече и самата кола? Искам да кажа- един вид недостатъчно налягане и дебит, които ти в случая искаш да коригираш с друга рейка и отвори. Не съм сигурен в това, което пиша-просто разсъждавам на глас.Пиши какъв е резултата с новите 4 инжектора.
                            Play Golf ,but not drive golf!!!
                            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                            Коментар


                              #44
                              Alex_RT написа:
                              писал си че : "Температурата ми в момента в гараж е 80 на редуктора на 30 на газта май е малко а?" -Сигурен ли си че всички тези проблеми с високия разход не са предизвикани от това, че газта е недостатъчно газообразна. В случая ако тя е повече в течна фаза няма ли това да е една от причинте да гори повече и самата кола? Искам да кажа- един вид недостатъчно налягане и дебит, които ти в случая искаш да коригираш с друга рейка и отвори. Не съм сигурен в това, което пиша-просто разсъждавам на глас.Пиши какъв е резултата с новите 4 инжектора.
                              Ще споделя след засичане и разхода ,но засега нямам идея как да вдигна температурата на газта.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #45
                                Датичка за темп. на газта - премери го при различни температури, какво съпротивление дава и прати запитване на Бигаз В софта има ли избор на датчици ? Да не си го объркал случайно ?
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X