Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мап на biGas се повреди настройка на МАП таблица.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Aбе с теб сме еднакво болни
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      Aбе с теб сме еднакво болни
      Дали сме болни не знам ама това което съм направил до тук ако трябваше да се учат на моята кола не знам колко пъти трябваше да посещавам сервизи в които явно работят специализанти на хонорар.Да припомня ,че от Бигас София ми заявиха "Тази кола не можеш я подкара на газ"
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        Иска ми се някой комп който сам да се оправя с настройките на таблицта нещо като събиране на точки ли?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          Няма такъв, който да се върже с бензиновото ти ЕКУ, колкото и да те убеждават в обратното.Иначе има компове, които гледат в бекграунд режим бензина и газта и предлагат самонастройка, къде автоматично, къде ръчно.Само ми идва следното на ум - караш един ден на бензин, на другия на газ. Единия ден си настъпвал леко , другия си карал нормално и ето ти мазалото.Изобщо това със събирането на точките ... лично на мен и писта Сливен не ми стига
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            qnisZ написа:
            Има имааа. :D Твоя комп трябва да е АЕБ2001 *поне така трябва да пише* и след това има една цифра, колкото е по голяма толкова е по нов софта.
            Как да разбера кой е моят файл? Като се свържа с ЕКУ-то ми дава версия на софтуера - 8.
            Прикачени файлове

            Коментар


              Там дето пише "Валветроник",го пропускаш,че това е за коли без дроселова клапа.А за другите започваш от това дето е с най-голям номер.Ако не е за твоя ГИ,няма да те пуснеш да го флашнеш........и така докато ти разреши.
              OVB X18XE1 седан+ГИ

              Коментар


                След закачане кум ЕКУ-то останаха няколко файла.От тях като най-нов по дата излезе 2001PC_#01270.pb4Качих него и изписа версия 12.70. Тази ли е най новата версия или 2001NB_#02600.pb4, въпреки, че е от 2007 година?ПП. Мечка страх, мене - не. Реших да пробвам и другите варианти - не ми разреши нито един от тях, въпреки , че имаше и такива с по-голям номер. Вероятно това е моята версия
                Прикачени файлове

                Коментар

                Working...
                X