Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Android темичка (само за софтуер)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BO написа:
    Mury написа:
    slonikon написа:
    И кое е това, дето в 5.1 са го оправили? Щото аз скочих от 2.3.6 на 5.1 и за досега елементарни неща ми трябва минута цъкане тук и там. Изобщо, откакто софтуера взе да се мисли за по-умен от нас, нещата съвсем отидоха на кино.
    Ами трябва да минеш през 5.0 за видиш разликата с 5.1.,но общо взето изчистен проблем с камерата,пращене в слушалката,проблем с мобилния нет,всички тези неща и още няколко,които не помня,ги имаше при 5.0 и ги изчистиха постепенно до 5.1.1..Говоря за Нексус 5,но като гледам и други марки телефони имат същите сега с 5.0.В момента с 6.0 има други бъгове,които се надявам да изчистят отново постепенно до 6.1.става въпрос за проблем с Wifi,точи адски бързо батерията,буквално за минути/иначе без него батерията се държи в пъти по-добре от преди/,проблем с връзката с PC,постоянно включващ се високоговорител-защото са му преместили иконата и с ухото като вдигнеш го активираш..........и т.н.
    В случая ми се струва, че не говориш за Андроида като такъв, а за конкретна версия, инсталирана в конкретен модел телефон.Това, че един телефон има един проблем с дадена версия, това не означава, че тази версия на Андроида е "дефектна". Повечето неща зависят реално от производителя на телефона, не толкова от самия Андроид като платформа.
    Ами доста хора с 5.0 има същите ядове,на други марки телефони........................пресен случай на жена ми Lenovo Vibe X2
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      При мен на Мото Г2 са различни проблемите с 5.х, но не е като да няма.И аз смея да твърдя, че 5.х е най-проблемата версия за Андроид, която са пускали за Моторола.Дори и къстъм ромовете не работят напълно изрядно. Тотален даунгрейт на 4.4...
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        Mury написа:
        ..но общо взето изчистен проблем с камерата,пращене в слушалката,проблем с мобилния нет...
        Mury написа:
        Ами доста хора с 5.0 има същите ядове,на други марки телефони........................пресен случай на жена ми Lenovo Vibe X2
        Ами аз лично не съм имал такъв проблем с моя телефон, който е с Андроид 5.0.2.Но от време на време имам други леки бъгчета, ама в крайна сметка всичко е в софтуера на конкретния телефон, а не в Андроида като ОС.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          ТаБлет

          Кажете как да си регистрирам устройствата та като теля някое приложение от google map maker Вижда се РС и TV виждат се и стария таблет а новия не за някой приложения нам проблем
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            ANDROID APK фаил Изработка на мобил

            Някой занимава ли се с разработване на приложения за ANDROID
            Изработка на мобилно приложение


            Направих си приложение KLUCHAR24 регистрирано но вътре не съм сложил още нищо с програма
            ама нещо много не съм в час и ми е трудно
            Последна редакция от kluchar; 22.12.2016, 21:01.
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              Да питам по-вещите, не ми се пише в androidbg з/о там са едни всезнайковци... . Имам Lenovo A328 като вляза в ES File Eksplorer - Приложения откривам доста от тях които нищо не ми говорят и незнам кога и как са се появили, като някои от тях се отварят а други - не, та предполагам щом са достъпни мога да ги махна без последици за работата на телефона. Ето някои от тях:
              Тези се отварят:

              Hangouts - тук пише така "Няма кореспонденции. Докоснете бутона + за да започнете разговор"
              One Key Lock- това си е за заключване на телефона, но нямам спомен как се е пръкнал вътре
              Luncher3 - това се оказа гласово търсене в Google, а то си го има и в Chrome
              Evernote- тук дава някакви възможности за създаване на акаунт и т.н. само дето не разбрах къде и за какво

              тези не се отварят:

              tc_partner
              VK
              Google Въвеждане
              Change Yo! Voice
              SCOOP
              Books
              Gboard
              TalkBack
              И още едно питане, как да разбера мога ли да си инсталирам някакъв компас, пробвах с един и той се инсталира, но не работи, май че трябвало да има някакъв магнитен датчик или нещо такова?
              Последна редакция от NikMar; 28.02.2017, 09:42.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                От около месец при пускане на бета стартира ми се стартира програма, която ми дава запълване на паметта и процесора, незнам коя е тя дали антивурусната или друга. Телефона е Леново а328.Click image for larger version

Name:	Screenshot_2017-09-07-16-16-57.png
Views:	1
Size:	68,3 KB
ID:	2094974Click image for larger version

Name:	Screenshot_2017-09-07-17-04-34.png
Views:	1
Size:	57,9 KB
ID:	2094975
                Последна редакция от NikMar; 07.09.2017, 16:10.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Никой ли няма такава програма на телефона си?
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Имаш ли ES File Explorer? След последните ъпдейти почна да показва някакви подобни неща, ниска рам и ала бала. Много ме дразни, но иначе е много добър файлов менаджер. В настройките на самата програма мисля, че може да се поразкарат някои от тези неща.

                    Коментар


                      Имам ES File Explorer, върши работа въпреки доста нахалните му включвания и предложения за инсталации и реклами за разни глупости, значи от него ще е. Потърсих къде се пускат тези тестове, но не ги намерих, ще карам така. На практика мисля, че тези тестове за процесор и памет са удачни, няма да го спирам, т.к. телефона ми е с доста слаб хардуер. Питах за да знам дали не е няко бацил. Дали да го махна изцяло?
                      п.с. Махнах го, освободи ми 10Мб от малката ми памет.
                      Последна редакция от NikMar; 11.09.2017, 11:27.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар

                      Working...
                      X