Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГИ за Панда 2 4х4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Danchojn написа:
    С каква рейка си. Тук човека каза, че рейките валтек, които той поставя му идват за ремонт след 100 000км. Видях му окомплектацията - всичко е опаковано и доставено от Италия. Също така каза, че има доста ментета на Валтек.
    незнам каква е аз си мисля че е няква турска на 5 000 км е и да бръмчи като дизел
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    Коментар


      #17
      TOMASETTO STAG - 300+ Ей това ша слагам. 2 год. пълна гаранция.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #18
        ilian4o88 написа:
        Danchojn написа:
        С каква рейка си. Тук човека каза, че рейките валтек, които той поставя му идват за ремонт след 100 000км. Видях му окомплектацията - всичко е опаковано и доставено от Италия. Също така каза, че има доста ментета на Валтек.
        незнам каква е аз си мисля че е няква турска на 5 000 км е и да бръмчи като дизел
        Точно така каза и тук човека, много турски ментета, не изкарват и 50 000км. При него има монтирани над 3000 ГИ на нови автомобили. Хората са доволни и го търсят. Ще му се доверя. Не разбирам все още от ГИ, но нещата които ми обясни звучаха логично и надежно. Ще видим изпълнението.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #19
          Danchojn написа:
          TOMASETTO STAG - 300+ Ей това ша слагам. 2 год. пълна гаранция.
          Каде ще я слагаш ако може и адрес да отида да вида дали може нещо да се направи че не ми се занимава с тия СОФ ГАЗ
          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

          Коментар


            #20
            Ако изкаш изчакай да видим какво ще стане утре при мен. Е сега ще дам адреса.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #21
              http://<span style="color:red">***Мо...***4.6</span>. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #22
                Danchojn написа:
                Ако изкаш изчакай да видим какво ще стане утре при мен. Е сега ще дам адреса.
                ок пиши как е
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар


                  #23
                  Думите на шефа бяха. Имам претенции за едни от най-добрите монтажи. Утре ще се убедите в това. Ще пиша дали съм доволен. То цялата работа е един голям компромис но ....................
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #24
                    Е ти да не очакваш да каже " Ми то такова бе монтираме ги ама половината се връщат с рекламации"
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #25
                      Danchojn написа:
                      TOMASETTO STAG - 300+ Ей това ша слагам. 2 год. пълна гаранция.
                      Значи съм познал!

                      Коментар


                        #26
                        S_BANKOV написа:
                        Е ти да не очакваш да каже " Ми то такова бе монтираме ги ама половината се връщат с рекламации"
                        Ми попаднах на един дето почти така ми каза. Друг ми вика ела после, че нямам време. Ти искаш да му дадеш пари, той неще Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Така, че да ви кажа, който си е честен и трудолюбив се личи.
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          landi написа:
                          Danchojn написа:
                          TOMASETTO STAG - 300+ Ей това ша слагам. 2 год. пълна гаранция.
                          Значи съм познал!
                          Щом казваш. Най-добре ми прозвуча като цена/качество. Ще покараме ще видим. Не ща най-изфуканите системи. Искам просто, тъпо, устройство, но надеждно.....Тази система пишат става и за ЕВРО5 автомобили. Не мисля, че е за изхвърляне спрямо едно БРЦ, където откровенно се прекалява с цената.
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #28
                            БРЦ с рейл инжектори е на подобна цена.Интересно ми е каква е логиката да избереш маркова система пред непозната?Това за 3000бр монтирани си е чиста проба измислица ма както и да е.Лек ден и безаварийни километри.

                            Коментар


                              #29
                              Е чак непозната система не е. Не съм чак толкова кон с капаци. Поразпитал съм. Както казах вече, ГИ си е компромис, само че едните са по-скъпи. Благодаря за коментарите.
                              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                              Коментар


                                #30
                                Освен това, няма да ми реже кабелите на бензиновите инжектори. Няма да ми реже маркучите на охладителната.
                                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                                Коментар

                                Working...
                                X