Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГИ за Панда 2 4х4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГИ за Панда 2 4х4

    Здравейте колеги, Колкото и да не ми се ще, ще трябва да минавам и аз на LPG. За метан и дума да не става. Досега събрах следната информация: ДВГ то е 1.2 MPI 60кс. С адаптивно ЕКУ тинтири минтири.1. БРЦ - 1500лв. Множко ми е, но тя предлагала добра комуникация по ОБД, поне така ми казват...2. Фобос1 не била с ОБДМоля дайте идеи. Много добри отзиви чувам и чета за Еврогаз. Говорих с тях, хората наистина изглеждат коректни, но от мойта Панда си нямат и представа. Не че е толкова сложен автомобил, като я видят ще кажат, въпросът, е че се изисква задължително комуникация по ОБД за да няма грижи.Къде поставят таксиджиите?Вообще всяка информация ще ми е полезна.БРЦ ако монтирам ще е в София Газ Комерс, не при официалния вносител.Благодаря.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    #2
    А ФОБОС 2-3-4 ? те как са с комуникацията.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Нямат.За сега се ориентирах към Бардолини - СофГаз Горубляне - С ОБД, бутилка на мястото на резервната гума, най-високият клас 1120лв.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Фсъщност Фобос1 е на-високият клас
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Ясно, че ЕКУ е адаптивно, но ако е в общи линии същото или подобно на останалите 1.2 8V не би трябвало да имаш особенни проблеми.За мен истината е, че колкото повече отлагаш, толкова повече губиш. Освен ако не е супер чепато не виждма какво толкова те притеснява. Обикновенно разкачането на батерията даже за минута помага, без да съм сигурен конкретно за твоя модел. Едва ли ти е проблем да го правиш 2-3 пъти в годината, ако се налага. Случва се на дълъг път да се ошашка компа, ако се кара само на газ, но много рядко.
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #6
            Danchojn написа:
            Нямат.За сега се ориентирах към Бардолини - СофГаз Горубляне - С ОБД, бутилка на мястото на резервната гума, най-високият клас 1120лв.
            колега аз си слагах там газовата и не съм много доволен
            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

            Коментар


              #7
              Еми един доволен, друг недоволен. Благодаря за мнението. Аз записах вече час и ще поставям там. Не ми се губи повече време за тия ламарини.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                wwalker написа:
                Ясно, че ЕКУ е адаптивно, но ако е в общи линии същото или подобно на останалите 1.2 8V не би трябвало да имаш особенни проблеми.За мен истината е, че колкото повече отлагаш, толкова повече губиш. Освен ако не е супер чепато не виждма какво толкова те притеснява. Обикновенно разкачането на батерията даже за минута помага, без да съм сигурен конкретно за твоя модел. Едва ли ти е проблем да го правиш 2-3 пъти в годината, ако се налага. Случва се на дълъг път да се ошашка компа, ако се кара само на газ, но много рядко.
                И аз така прецених, само губя като отлагам. Малко ме притеснява водата в ауспухоната система, ама нямам избор. Иначе спирам колата а това е по-лошо. Да не кажа невъзможно, че и децата ми зависят от нея.Благодаря за мнението
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #9
                  За пробиването на колекторите, ми казаха откровено, че не се свалят. Изсмукват се струшките по време на пробиването. При това положение, мисля че няма проблем. Ще видим кво ще излезне, но от сервиза има и много доволни хора. То е ясно, че на 100% няма да ми угодят, защото всеки си има виждане, но в крайна сметка сме хора и най-важното е да сме здрави, честни, усмихнати и трудолюбиви.
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    Danchojn написа:
                    За пробиването на колекторите, ми казаха откровено, че не се свалят. Изсмукват се струшките по време на пробиването. При това положение, мисля че няма проблем. Ще видим кво ще излезне, но от сервиза има и много доволни хора. То е ясно, че на 100% няма да ми угодят, защото всеки си има виждане, но в крайна сметка сме хора и най-важното е да сме здрави, честни, усмихнати и трудолюбиви.
                    моите не ги сваляха и не са ми измуквали струшките фиат брава 1.6 ми е
                    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                    Коментар


                      #11
                      Илянчо, и аз се отказах да ходя човече. Оказа се, че до работата ми има човек, който монтира ГИ с компоненти Томасето, рейка Валтек и т.н. Записах се за утре да видим а от Софтгаз се отписах. Не ми хареса това, че няма настройки в движение. Тук първо се правят настройки в движение, след което се задава автоматичен режим на обучение на компа. Карало се така 15 км на бензин, докато газовото се обучи и си премине на газ. Нещата звучат логично и се хванах на играта. Ще пиша след това и или ще съм доволен или ще ближем раните.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Danchojn написа:
                        Илянчо, и аз се отказах да ходя човече. Оказа се, че до работата ми има човек, който монтира ГИ с компоненти Томасето, рейка Валтек и т.н. Записах се за утре да видим а от Софтгаз се отписах. Не ми хареса това, че няма настройки в движение. Тук първо се правят настройки в движение, след което се задава автоматичен режим на обучение на компа. Карало се така 15 км на бензин, докато газовото се обучи и си премине на газ. Нещата звучат логично и се хванах на играта. Ще пиша след това и или ще съм доволен или ще ближем раните.
                        аз съжелявам че отидох там колата не варви на газ на бензин няма проблеми ходих при тях и казаха че всичко си е наред сега и рейката почна да бръмчи
                        "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                        Коментар


                          #13
                          С каква рейка си. Тук човека каза, че рейките валтек, които той поставя му идват за ремонт след 100 000км. Видях му окомплектацията - всичко е опаковано и доставено от Италия. Също така каза, че има доста ментета на Валтек.
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            Danchojn написа:
                            С каква рейка си. Тук човека каза, че рейките валтек, които той поставя му идват за ремонт след 100 000км. Видях му окомплектацията - всичко е опаковано и доставено от Италия. Също така каза, че има доста ментета на Валтек.
                            Валтек Рейл все тази.тези рейки са нискобюджетни и 100000км си е чист мираж.Такава коплектация от Италия няма.Най вероятно е полското АЦ която се комплектова в Полски Тръмбеш.Хубаво се беше спрял на БРЦ,защо се отказа?

                            Коментар


                              #15
                              БРЦ е много скъпо.
                              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                              Коментар

                              Working...
                              X