Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за една статия за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за една статия за Фиат Браво

    От скоро гледам обявите за Брава с намерение да придобия такава. Изчетох и това-онова в този форум.Днес ми попадна тази статия:http://www.automarket.bg/articles/11012002.htmИ преди съм чел глупости, но все пак ми се иска да питам дали все пак има поне малко истина в написаното в статията, визирам частта с проблемите в качеството.В момента карам Ескорт и съм се наслушал на какви ли не неща за марката Форд, които по никакъв начин не се покриват от реалността. Убеден съм, че и към италианските коли има много предубеждения. От друга страна се радвам, че малоумното множество, което преди смяташе, че няма по-хубава кола от Голф2 и Ауди80 гарантира ниски цени за много от набедените за "невървящи" автомобили.

    #2
    ВижТУК

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Сетих се че я бях чел тук някъде За това сме тук да си помагаме

        Коментар


          #5
          Какво да ви кажа-поредната изява "по български" - хората трябва да работят нещо и поради некадърност започват да се занимават с първата попаднала им работа. Не е нужно да си специалист, за да разбереш, че въпросния г-н Хранов или е напълно не наясно с колите или просто няма 10000 лв., за да си купи Браво или Брава Вижте само тези бисери:- "Базовият агрегат с ходов обем 1400 куб. см, 75 к.с. по три клапана на цилиндър, въпреки че конструкцията е съвсем нова и модерна, не удовлетворява" - ами искам някой да ми покаже кола с такъв "агрегат", която да удовлетворява със своята мощност!!! Това са двигатели, които са от псевдоикономичния клас - т.е. мислиш си, че пестиш, ама не - даже и най-новите автомобили с двигател 1.4 са "незадоволителни", но всичко е въпрос на нрав на шофьора.- "Comtop Pail" - г-н Хранов не е чувал явно, че системата е "Common Rail" - обща шина... просто нямам повече думи- "чувствителният гумен а(н)гренажен ремък или пък прескочил зъб" - ми колко коли нямат проблеми със скъсан ангренажен ремък (пише се с ,,н
          Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

          Коментар


            #6
            Леле какви са тея глупости бе ,били измъчвали феновете си с типо .За 3 години на типото сум сменил само масло и накладки,какви са тея глупости.Тая статия да не я е писъл някой спобственик на голф
            FIAT TIPO 1,6

            Коментар


              #7
              Ето и нормалното:http://www.brava.hit.bg/

              Коментар


                #8
                абе пичове какви са тия палячовци кадето се правят на разбирачи и ръсят мозък за нашите любимци аз карам типо вече 70000км. в българия и е перфектно без потдръшка не може но сам адски доволен и болен на тема фиат ако са кенефи ще ме кефят ли бе г-н Разбирачев да си вземеш тапите статиики и да ходиш......... сигорно за този господин са невероятни немските штаиги и др. подобни дето само наливаш и караш.Аре стига са плюли фиат че страшно се нервя на такива спецове.Чао и само Италия

                Коментар


                  #9
                  На мен тази статия ми прилича на ништо не разбиращ човек от автомобили който между другото е фен на ФолксВаген.Аз знам едно Фиат правят едни от наи-здравите и мощни двигатели както и едни от най-лошите купета за тях в това съм се убеждавал сам а и след задълбочени разговори с някой родни майстори.п.п. поне лошите купета са с добър дизаин в който можеш да се
                  Alfa Romeo 146 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Добре, че има и такива неграмотници та да се намират добри коли на свестни цени :D

                    Коментар


                      #11
                      Ето, тук е истината за вьпросните модели на ФИАТ:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3905Останалото е ......невежество и ....лицемерие!

                      Коментар


                        #12
                        Колеги съгласете се с мнението на "РАЗБИРАЧА" та да можеме още по-евтино да си купуваме любимия автомобил
                        The world belongs to those who dare to be first

                        Коментар


                          #13
                          Тази сьтатия просто я е писал някой кретен който не обича ФИАТ и италианските коли

                          --------------------

                          Коментар


                            #14
                            Ей това много ми харесва, като за такива тиквеници....!

                            Коментар

                            Working...
                            X