Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рязко спиране със задните колела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    вчера смених предните маркучета едното беше се запушило яко неможах да духна през него и сега колата си спира нормално виж при тебе да не се окаже същото
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #17
      nedialk00 написа:
      ако не свети индикацията за ръчната и абс, няма проблем по електрониката, какво имаш предвид като ги ползваш 5-6 пъти, припомпваш педала ли ?
      след първите няколко спирания се оправя
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #18
        nsn написа:
        вчера смених предните маркучета едното беше се запушило яко неможах да духна през него и сега колата си спира нормално виж при тебе да не се окаже същото
        при теб какви бяха симптомите преди да го смениш?
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #19
          колега без да се заяждам но не си следиш темата изцяло маи нямаш интерес да си оправиш колата
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #20
            Да сменя всички маркучи, което и ще направя, че са стари вече.Ти какви сложи?
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #21
              някакви неизвестни по 9лв но аз нали съм късметлия та и тръбичките смених защото се скъсаха при отвиването като ги сменяваш ги завиваи на прав волан иначе седат постоянно усукани
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                #22
                nsn написа:
                но аз нали съм късметлия та и тръбичките смених защото се скъсаха при отвиването
                Преди всякакви напъни за развиване трябва малко мисъл и действия защото или се закръгля шестостена или се къса тръбичка.Малка газова горелка и почукване оправят положението.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  за да не се закръгли шестограма има рязани ключета но при мен тръбичките бяха леко скапали се все пак са на 13год та горелката можеше да ги прогори и краиния резултат щеще да е един и същи иначе се срещат и мислещи хора които могат да деистват
                  Bravo 1.9d 97г

                  Коментар


                    #24
                    колеги, аз процедирам така, взимам си специалния ключ за спирачни тръбички, който е гаечен с процеп колкото да вкараш ключа(все едно с камък само че петстенен) режа спирачното маркуче и вкарвам звездогаечно ключе с което да развивам, ако направите така няма да имате проблеми.http://zimber-tools.com/avto-instrum...eshni-bgs.html по спомен фиатския беше 11мм но не съм сигурен, взех си го на РИКО за 4-5 лева, няма как да заоблите нищо ако направите така както съм ви описъл

                    Коментар

                    Working...
                    X