Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч от хидравликата на волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теч от хидравликата на волана

    Мареа 1.9 ТД 100 1997Здравейте колеги.Днес видях малък теч от хидравликата на волана- тече вътре в купето на дъното където е карето на волана.Въпроса ми е - има ли уплътнение или семеринг на оста на хидравличния цилиндър която влиза в купето и към нея с каре се присъединява пръта на волана.Ако има кой е най-лесният начин да се смени това уплътнение?Моля и за снимка ако имате на хидравличната рейка в този детайл!Честита Коледа и весела Нова година!

    #2
    Имам спомен, че съм чел някъде, че има пръстен точно на оста, която излзиа от рейката, или влиза... все тази. Най- коректно виж в епера
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Ето така изглежда рейката на колата ти:Ето така изглежда семерингът :Без сваляне на рейката не може да се подмени.Аз бих налял добавка за течове в хидравличната система (10-14лв.)Ако заложиш на този вариант, пиши ЛС за да ти споделя марката, която реши моят проблем.Ако избереш варианта с подмяната, приготви 50-90лв. за труд(в тези граници варира свалянето и качването на райката), десетина за семеринг, 20-30 за реглаж и кажи на майсторите да ти проверят накрайниците, поне да смениш и тях за да минеш с по-малко пари за труд и с един реглаж.

      Коментар

      Working...
      X