Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Твърд спирачен педал, влошено спиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Обезвъздуши системата и погледни задните накладки на какво дереже са :D Според мен не ти са обезвъздушили системата!

    Коментар


      #17
      Колеги а как се държат вашите спирачки в сухо и в мокро време, има ли разлика? При мен забелязах, че като карам в мокро време спирачките стават доста слаби, трябва яко натискане, за да спра. Дали се дължи на накладки менте, защото според мен друго няма какво да е?
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #18
        Или накладки-менте, или неподходящи гуми за мокро.

        Коментар


          #19
          Валентино_88 написа:
          Колеги а как се държат вашите спирачки в сухо и в мокро време, има ли разлика? При мен забелязах, че като карам в мокро време спирачките стават доста слаби, трябва яко натискане, за да спра. Дали се дължи на накладки менте, защото според мен друго няма какво да е?
          И мойте спирачки направо ги няма при мокро време,а при сухо просвирват.Погледнах накладките,предния собственик ги е сменял,но едната е започнала да се отлепя между метала и феродото.Явно са менте и ще ги сменям скоро.Иначе симптмите при мен и теб се припокриват на 100%.И аз се чудех за вакуумите,защота скоро я давах на сервиз за ремонт на главата и са ги вадили.Оказаха се че са добре вързани,но дали не изпуска някъде не съм проверявал още.
          Fiat Brava 1.2,16в

          Коментар


            #20
            В момента колата е в сервиза за смяна на масло и спирачни маркучи. Като й се яхна после ще споделя дали има разлика от смяната ма маркучите.
            НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

            Коментар


              #21
              След смяната на предните спирачни маркучи сега спирачките са чук, направо не мога да повярвам, че това е моята кола. Педала е много чувствителен и при най-лекото натискане спира уникално добре, макар че задните накладки са доста зле. Старите маркучи се бяха разградили вътрешно и отвора беше много малък, а самия маркуч беше много мек.
              НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

              Коментар

              Working...
              X