Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

залепва ми жилото на ръчната

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    залепва ми жилото на ръчната

    здравейте колеги залепна ми ръчната на колата полека полека се прибрах и като спрях пред вкъщи диска светеше като на Себастиен Льоб от къде да започна?п.п. фиат стило
    STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

    #2
    Смяна на жилата (влиза някаде влага през кожусите и замръзва) при мене е същото просто не използвам ръчната в такова време!
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      кола

      И на двете ли гуми или само едната страна Свали гумата и виж как е бутни леко жилото на заднали е с дискове не с барабани
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        с дискове е ами все си повтарям да не я използвам ама збравям и така се случва само на лявото колело
        STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

        Коментар


          #5
          Няма оправия скъсан е кожуха на жилото,влиза влага и замръзва,нови жила и аз трябва да взимам ама все се оказва най-маловажното по колата!
          Fiat Stilo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Сменяш жилата и забравяш за ръчната през зимата...аз онзи ден едва издрапах от педя сняг защото ми беше сковало задно ляво колело...та на 4000об с много мъки без ASR!!?? успях да се измъкна....интересното е че с блокажа си боксувах като пич и ни напред ни назад и ни над 2200об.....като го спрях обачееее... )))
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              Свали капачката ,която е в краката на пасажерите от зад и виж как ти стоят жилата. При мен единият механизъм на задна лява спирачка беше спекъл и изпържих накладките.
              FIAT STILO 1.9JTD 2002

              Коментар


                #8
                KUM4o написа:
                Свали капачката ,която е в краката на пасажерите от зад и виж как ти стоят жилата. При мен единият механизъм на задна лява спирачка беше спекъл и изпържих накладките.
                там съм го свалял лятото се движат перфекно нямам проблем ама сегааа щея кача на канал като съм по свободен да огледам как е обстановката под колата къде е скъсан кужухап.п.междо другото колко пари струва жилото? някой знае ли?
                STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

                Коментар


                  #9
                  около 30 лева парчето

                  Коментар


                    #10
                    Или по точно под 20 едното а другото около 22
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #11
                      Аз мога да ти кажа със сигурност колко струва жилото,но като отида утре на работа да ги погледна(работя в магазин за авточасти)
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар

                      Working...
                      X