Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Camber Фиат Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Camber Фиат Типо

    Колеги искам да си направя страничен наклон на предните гуми, нещо ето такова /---- на типото. Дочух че това става като се разпробие горната дупка на амортисьора където е хванат в шенкела. Някой правил ли го е това и знае ли дали крие някакви рискове тази интервенция
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Брат не го прави това на ежедневна кола! За писта да, но завали ли дъжд положението е "леле мале"
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      xctr написа:
      Брат не го прави това на ежедневна кола! За писта да, но завали ли дъжд положението е "леле мале"
      То неговото не е ежедневна,а пистарка. Иначе и аз съм против тази интервенция.
      Fiat Brava 1.2,16в

      Коментар


        #4
        Тая година с един пасат, подготвен за Калояново, като се връщахме към София заваля и с повече от 60 км не беше разумно да се кара. Волана олеква много и гумата не изхвърля водата правилно. Иначе найстина помага при каране на писта и по завой, особено ако имаш разпънки та да не се губи ефекта. Също така излгежда доста агресивно, но просто не е за всеки ден.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          в никакъв случай не разпробивай за целта се използва друг болт направен точно за тази цел. Ако случайно пък решиш че и отзад ти трябва малко наклон сори още никой не го измислил.. не и за този мост :D пп. освен това ако твърдо си решил че искаш по-добре на стругар и колко се може по-корави в английския пунто форум има доста случай на такива скъсани болтове независимо от производителя им.. дали китайски дали EIBACH дали VENOM по-добре не рискувай!
          Haters Gonna Hate

          Коментар


            #6
            За отзад не ми трябва наклон, щото моста ми е за ремонт Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 А за отпреде тея болтове са добра идея, и защо да се късат, то и сега си е с болтове. А от къде могат да се намерят такива евентуално
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              еми не знам що се късат голямо е напражението изглежда за това ти казах по-добре се обърни към стругар в БГ не знам от къде в ибей ги има почват от 25 евра нагоре
              Haters Gonna Hate

              Коментар

              Working...
              X