Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте на всички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте на всички

    Може би не пиша на правилното място, но се погледах и не видях по-добро. Нов съм, но може и да посещавам форума, защото се сдобих с нов Фиат и ако имам въпроси може де се обърна към вас за помощ. Пожелавам лека вече и безаварийни километри на всички.

    #2
    Добре дошъл! Добре си се ориентирал къде да пишеш Посещавай форума, има специализирани раздели, има доста полезна информация, доста информативни спорове... Все нещо ще ти е от полза. Най-малкото - ще се посмееш добре
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Винаги е добре да видиш ентусиазиран фен.. ))) такъв бях и аз 2006-та като се регистрирах тук Има време ще свикнеш хах
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Аз пък бях на форумска среща след едно или две мнения във форума :D .Ще е хубаво да видим новия колега на среща.
        Не всичко което има две бузи ......... е лице.

        Коментар


          #5
          Здравей, добре дошъл и със здраве и безаварийно да си караш новия FIAT ! Наистина си попаднал на добра марка и в правилния форум. Надяваме се да сме ти полезни, както и ти на нас. Не се притеснявай да задаваш въпроси, ще помагаме с каквото можем.Успех !
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            Въпроси със сигурност ще има. Приятно посрещане, благодаря.

            Коментар


              #7
              Привет и добре дошъл! Само радост да ти носи новата кола! В отделните раздели на форума, наистина, има информация за почти всеки проблем и най-важното - полезни решения.

              Коментар


                #8
                Колега , кажи на какъв Фиат си се метнал ?
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар


                  #9
                  да поздравя и аз новия колега със здраве да си караш новата коладоколкото гледам гаража си с : Автомобил: 2011 Fiat Sedici
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #10
                    nnikin_n написа:
                    Колега , кажи на какъв Фиат си се метнал ?
                    todorshalev написа:
                    да поздравя и аз новия колега със здраве да си караш новата коладоколкото гледам гаража си с : Автомобил: 2011 Fiat Sedici
                    На правилния разбира се! Поздравления за отличният избор и само да не му доскучае на колегата във форума..... по тази кола едва ли през следващите 5 години ще има въпроси.Аз направих 4.5г и няма все-още нищо за питане. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=165738#165738
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Да, както вече се досетихте Фиатката е Седичи. 1.6 мотор - 120 коня. Има климатроник, 4 ел. стъкла, ел. огледала с подгряване, мулти функционален волан, тракшън контрол и общо взето доста екстри. За сега още я жаля, защото няма и 1000 км. Все пак имаше и офроуд тест, на който в калта се представи учудващо добре. Не се налагаше често да включвам блокажа на задният мост. Дори и само на предно ми се струва наистина проходима при това с доста широки зимни гуми. Съвсем скоро ще кача и няколко снимчици. Благодаря отново на всички за посрещането.

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте на всички

                        Benvenuto , Amico !
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          Добре дошъл!!!Много безаварийни километри!!!Заповяеай на неделната среща,да покажеш фиатката си и да се запознаеш с някои от нас.Срещата е на кафе "Интрига" в Хиподрума,зад Офис1.
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            #14
                            Добре дошъл и от мен колега

                            Коментар


                              #15
                              Добре дошъл в сектата колега :D Жив и здрав и беавариийни!
                              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                              Punto. 1.2 16v. 86hp+

                              Коментар

                              Working...
                              X