Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръководство за Уно 60 1.1 92 год./как функционира уреда за t

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ръководство за Уно 60 1.1 92 год./как функционира уреда за t

    Здравейте, от къде да си дръпна упътване за тази кола, но не от тези как да си е ремонтирам и устройството и, а от тези които вървят с колите като са нови/кои копчета вътре за какво са/. Колата няма стрелка за температурата, а само схема на кола с знак термометър и не знам как функционира затова основно искам да прочета.

    #2
    Re: Ръководство за Уно 60 1.1 92 год./как функционира уреда

    petiv1 написа:
    Здравейте, от къде да си дръпна упътване за тази кола, но не от тези как да си е ремонтирам и устройството и, а от тези които вървят с колите като са нови/кои копчета вътре за какво са/. Колата няма стрелка за температурата, а само схема на кола с знак термометър и не знам как функционира затова основно искам да прочета.
    Колега аз ги имам тези работи но са си книги понеже моето уно си е купено от завода но няма как да ти ги пратя покажа..Относно това че нямаш стрелка на температурата те разбирам напълно и моето уно нямаше и моето уно е така понеже БЕШЕ най простия модел на уно само с лампа на прегравянето и тогава помня че сменихме самия датчик и вградихме в таблото уредче от жигула изрязано пасна много добре в интерес на истината .. можеш да си сложиш и отделен уред за температурата лично твои избор но датчика на главата трябва да се смени ако си го решил драскай ще помагам с каквото мога
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    Коментар


      #3
      Упътване за Уно 60 1.1 92г./как функционира уреда за t/

      А кога светка,по-рано или чак когато прегрее/когато вече е късно/. А нормално ли е от средните отвори на таблото за въздуха да духа само студено, защото и при включено парно пак от там духа студено. Колицата ми е дадоха на скоро и още не съм запознат с нея. И още един въпрос - докато е студена малко мени оборотите и даже се мъчи да гасне-какво да проверя или сменя. Иначе ремъци,помпа,свещи,кабели и др. съм сменил и горе долу какъв разход да чакам /има и газ/-карам с не повече от 100км/ч извънградско. Благодаря !

      Коментар

      Working...
      X