Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво вс 316 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Много,много не ми се вярва колегата с БРАВА-ракетата да държи 70км 220 :D :D аз и един приятел се качваме на магистралата към Пловдив с бмв е34 2.5тдс шестак.....комби..3-ма в колата...и настъпва яко 220-230 карахме около 24-5 км с 220-230 и изгасна.Отваряме капака и целият двигател в масло :D :D след 1-седмица го отваряме да видиме какви са последствията,на 2 от буталата имаше по 1-дупка колкото една ПУРА и цилиндрите бяха надрани :D :D та колко е карал колегата само той си знае :D :D живи и здрави ..
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #62
      Е айде и аз да се похваля.Днес с типото от Ботевград към София не паднах под 120.На спускането след 3-тия тунел я напънах яко и 160.След 30 секунди зе да ми капе горещ антифриз по краката от радиаторчето на парното.Колата работеше на 90 градуса.В каква връзка го казвам това.Чудно ми е на колегата "220" как не му изби водата при тая скорост и това натоварване на мотора.Колата ми е типо с ниски червени пружини и нови газови амортесиори и доста хубави гуми.След 140-150км/h това купе си става нестабилно ако ще и по стъкло да го караш.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #63
        Yavor написа:
        1,6 ако вдигне 220 - то трябва да е празно, със супер бензин, с попътен вятър, по нанадолнище и ... развален километраж...
        az sas 1.2 gi vdigam 220 kuv e problema Кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар

        Working...
        X