Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво вс 316 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    galinchooo написа:
    Колегата с комбито да вземе да си смени амортисъорите по добре от колкото да говори че била нестабилна...бля бля бля....Комбито 1во си е комби...никава аеродинамика какво остава да говорим за стабилност. :D :D :D :D хихихихихи......
    Колега, аз не карам на задна със 190, че да няма аеродинамика - в предницата колите са идентични и комбито при всички случаи е по-стабилно от Бравичката, амортисьорите са ми в ред. А, забравих, на 39 съм, с две деца също, ама това не го пише в техническите данни към колата. Хайде, със здраве!
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #32
      защо бягаш от предложението на Стамен?ако на 70км с220 не си изхвърли водата и от мен имаш 500лв
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #33
        Мммммм....почна да става съблазнително.......ще изчакам да се съберете повечко хора с по 500лв,че и без това искам да сменям колата.......хихихихи... :D :D
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #34
          Ние не ти искаме кискането, а да кажеш на коя дата да се изтупаме в Бургас с по 500 лева в джоба...И като ще сменяш колата, другия път си купи Бравa с двигател 1.2 и кажи, че не си могъл да вдигнеш 260 км/ч, защото на 240 км/ч са ти се спраскали гумите...
          FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
          Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

          Коментар


            #35
            Вайййй и таз тема се развила.... А кажете сега не е ли забавно Към "мистър 220 км/ч": - Батка ние ще дойдем няколко човека с по 500 лв. в Бургас, ами ,ако даже и не наближиш 200 ..... ко праим Гледам написал си, че си на 37 год. ще треа да напишеш тук в темата , че си само лъжлива шматка....
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #36
              220 само след ЛСД и масова халюцинация
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #37
                За такива май е създаден израза "...като ч.к.я на мокър пясък"...В случая бургаски...
                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                Коментар


                  #38
                  Абе в този форум се оказа, че има доста интересни коли. Пунтота 55 коня, които бия почти 2 пъти по-бързи хонди, разни други безумни.....Сега сериозно.Колеги имайте си реална представа как ви вървят колите....Сега 1.6 брава да прави 220 и то да ги подържа 70 км.Аз пътувам почти всяка седмица по 2 пъти по магистрала тракия от София до Пловдив и да ти кажа трудничко може да караш с 200 - 70 км. Пътя не позволява на такива коли като нашите. А и виж сега едно е да караш постоянно с 200 през 70 км., друго е да караш с 150 и на 6-7 пъти да изпъваш до 200, да караш така 1 мин и после пак на 150....това е друго.Само за сравнение - моята кола е с напълно изряден мотор и след 200 нещата трудно стигат до 220, да кажа сигурно реално не достига 220, като имаш предвид че на тези скорости има огромно отклонение на километража, на някои коли стига до 30 км.А моето купе е в пъти по-бързо от твоята брава.Та и аз не вярвам,че реално 1.6 може да вдигне 220 и да ги подържа 70км.
                  <<KARKELANOV>>

                  Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                  Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                    #39
                    RASTIL написа:
                    А! Ти за Браво "Иноишеш" нищо не знаеш....
                    Признавам си, не съм имал много допирни точки с 1.6. Имах 2.0 20в и се радвам че го продадох, щото ще се намери някой пич с 1.6 със филтър, крайно гърне и 98 октанов бензин, който ще вземе да ме дръпне с 50-60км разлика, дори да се движа със 190+
                    3.0CRD

                    Коментар


                      #40
                      гледам че по 500 лв върви тарифата та и мен ме пишете

                      Коментар


                        #41
                        JTD RACER написа:
                        гледам че по 500 лв върви тарифата та и мен ме пишете
                        Ние по 500 лева ще извадим...И бая хора ще извадят, ама Бургас Рацер-а откъде ще извади 220 км/ч нямам идея...И да уточним - като казваме 220 км/ч това значи 220 км/ч, а не километража му да показва 220 км/ч...Защото аз съм убеден, че на тези скорости грешката в километража е от порядъка на 30 км/ч. Слагаме един GPS вътре и да се юрка по трасето, а ние ще го чакаме накрая с кайметата...или с
                        FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                        Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                        Коментар


                          #42
                          bgaf написа:
                          ...а не километража му да показва 220 км/ч...
                          Бъдете снизходителни де (Така или иначе ще се ползва GPS, щото не знам някой да иска да се вози в 10 годишен кошник с 220 км/ч )Един въпрос към galinchooo:Какви са гумите ти и с какъв скоростен индекс са?
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #43
                            ситурно са 12-ки та по километраж да дига 220
                            Bravo 1.9d 97г

                            Коментар


                              #44
                              Я оставете ся бравата. За 220 по километраж говорим. Ако четохте внимателно се слизаше до150- 160км(пак по таблото)Не съм минавал всичките 70км с 220..Вии луди ли сте кви сте.Кви са тея GPS-си мипиеси дет ми ги плямпате тука и ме занимавате с глупости.А и колата ми не е за състезания и гонки.Върша си работата в фирмата с нея вие искате да ми я скапете.Стара е вече.Едно време вървеше....Сега е със сменена глава.Вдига си ги по километраж но незнам колко време ще държи вече....Може и да здаде багажа...Сега друга муха да ви пусна.Корса 1.0 12в 99г с 4ма вътре по 90 кила единия...едвам се събираме все снажни чикисти.Няма място игла да промушиш.140 по магистралата от Бургас до Карнобат.....по нагорнищата 120.......а види ли голяма ялма(надолнище) отива на 160.... Къде отивате вии може би...Спестете си парите имам си ги в изобилие.Може да ви потрябват..А и да не забравя МНОГО ЛЕСНО ПАЛИТЕ ФИТИЛИТЕ И ГОВОРИТЕ ГЛУПОСТИ.Живи и здрави и весели празници.........!!!
                              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                              Коментар


                                #45
                                Ама ти нещо взе да омекваш май...
                                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                                Коментар

                                Working...
                                X