Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво вс 316 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз съм рибар и вярвам всичко!
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #17
      В голяма грешка си колега явно съдиш от някой с издухан двигател......Прибираме се към Бургас.........3ма човека в колата с мен включително от София до Пловдив по магистралата 200-220 след едни мотористи в продължение на 70на километра.тук там намалях до 160-170км .Пълни си ги без проблем и то на ГАЗ.Краен резултат влизане в Пловдив заради 2те задни гуми.Бяха целите в балони по грайферите.Доста се стреснах.От тогава такива скорости рядко съм вдигал,но съм пробвам вдига си ги без проблем.И си ги държи дълго време..Доказано.Ако на някои 1,6 не може да пълни километража си е негов проблем....Колата беше на 7 години когато я изтормозих така зверски.Ама да не е ставала кола аз какво да направя.... :D :D
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #18
        BobbyDimov написа:
        И аз така си мисля, ама тоя ми вика 316ка с новия двигател, на 3та правил 170. Затова реших да ви попитам и вас за мнение.
        хаххахахах да... успех му пожелавам Ше припадне пускай се
        Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
        Punto. 1.2 16v. 86hp+

        Коментар


          #19
          Колеги, вие толкова ме укоражавате, че нямам търпение да се пусна...ще се пусна, когато си оправя за пореден път счупената колица Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
          And suddenly I realised that I was no longer driving the car consciously.
          I was driving it by a kind of instinct, I was in a different dimension...

          Коментар


            #20
            и дай клип да се смеем на противника
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #21
              galinchooo написа:
              В голяма грешка си колега явно съдиш от някой с издухан двигател......Прибираме се към Бургас.........3ма човека в колата с мен включително от София до Пловдив по магистралата 200-220 след едни мотористи в продължение на 70на километра.тук там намалях до 160-170км .Пълни си ги без проблем и то на ГАЗ.Краен резултат влизане в Пловдив заради 2те задни гуми.Бяха целите в балони по грайферите.Доста се стреснах.От тогава такива скорости рядко съм вдигал,но съм пробвам вдига си ги без проблем.И си ги държи дълго време..Доказано.Ако на някои 1,6 не може да пълни километража си е негов проблем....Колата беше на 7 години когато я изтормозих така зверски.Ама да не е ставала кола аз какво да направя.... :D :D
              Колега, ей на казвам го пред целия форум! Искам да спонсорирам един експеримент! Идвам в Бургас, аз ти сипвам бензин и тръгваме по магистрала Тракия с Брава 1,6 праиме 220 и ги държим 70 километра и ако се окаже верно това, за което говориш ти кихам 500 лв., ако не успееш ми връщаш парата от горивото и пишеш ей тук в таз тема "Аз съм лъжлива шматка-пубертет"!!!Значи вече почвам да събирам постове, удостоверяващи необятните възможности на "Иноишеш Фиат маторя"
              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

              Коментар


                #22
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #23
                  uBoy написа:
                  And suddenly I realised that I was no longer driving the car consciously.
                  I was driving it by a kind of instinct, I was in a different dimension...

                  Коментар


                    #24
                    Аз искам да спонсорирам връщането на колата обратно до Бургас с репатрак. Да се знае от целия форум...
                    FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                    Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                    Коментар


                      #25
                      Към колегата, дето поддържа 220 с Бравата - колега, на няколко пъти съм вдигал с комбито 190 по километраж на абсолютно прави участъци - на летища, или по магистралата. Може би да можеше и 200 да вдигне, но при тази скорост дори по-стабилното комби трудно се удържа в пътя, дори на прав като конец участък. Двигателят ми е в перфектно състояние, просто физически колата става опасна и нестабилна при тези скорости, то затова си го дават 187 по книжка. Това, да поддържаш 220 с Бравичката, е пълен абсурд, освен ако не си с различни от предписаното гуми и на доста голямо надолнище, но тогава вече ще отлепяш да излиташ :D
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #26
                        Изродииииииии, кви ги вършите с тия коли....HGT няма да вдигне 220, вие с 1.6 ги правите, поддържате в продължение на 70км, че и на газ. Баси колата излезна това, сигурно заводската и мощност е къде 150-60 коня, ала В-Теците на Хонда, ама от италианските заводи ги пишат 100, за да се влиза в малкия данък
                        3.0CRD

                        Коментар


                          #27
                          А! Ти за Браво "Иноишеш" нищо не знаеш.... Пък за ХГТ, ако искаш .... мога да демонстрирам! Ама 70 км. с таз скорост .... не смея, щото верно ще треа да спонсорирам после и някой пътна помощ, щото това ще рече едни 20 - тина минути у регулатор Аообаче "Иношеш" е друта бира Значи, мноо ма кефи тоз раздел честна дума! И техническия раздел е мноо забавен. И там последно време се веселя. Например на някои Фиати с тоз култовия 1,6 матор сервото им е с....ремък Нечии мотор са ратраква, колегата пуска клип и почват диагнози - по данни от клипа....Лошото обаче е, че поседно време се хващам, че само тука в тез двата раздела чета и се радвам Лошо е щото съвсем неволно започнах да възприемам форума, като источник на хумористични забавления и ще си "опъна ръчната" малко.
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            #28
                            galinchooo написа:
                            В голяма грешка си колега явно съдиш от някой с издухан двигател......Прибираме се към Бургас.........3ма човека в колата с мен включително от София до Пловдив по магистралата 200-220 след едни мотористи в продължение на 70на километра.тук там намалях до 160-170км .Пълни си ги без проблем и то на ГАЗ.Краен резултат влизане в Пловдив заради 2те задни гуми.Бяха целите в балони по грайферите.Доста се стреснах.От тогава такива скорости рядко съм вдигал,но съм пробвам вдига си ги без проблем.И си ги държи дълго време..Доказано.Ако на някои 1,6 не може да пълни километража си е негов проблем....Колата беше на 7 години когато я изтормозих така зверски.Ама да не е ставала кола аз какво да направя.... :D :D
                            Ба мааму то при тая скорост колега не мислиш ли, че ше отидеш в някоя мантинела... Нещо май километража не и е верен. тия 70 км. си ги земал за 15 мин бе... то на вуйчо капата 2,4 ЖТД матор не може да ги държи тия 220 при положение че колата е тон и половина, а ти с тая брава как я напрай тая скорост...
                            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                            Punto. 1.2 16v. 86hp+

                            Коментар


                              #29
                              Колицата ми беше 7 годишна и на 140 000км.........В момента е на 300 000км и пак си пълни километража,само че малко по трудно....Но си ги държи.Колегата с комбито да вземе да си смени амортисъорите по добре от колкото да говори че била нестабилна...бля бля бля....Комбито 1во си е комби...никава аеродинамика какво остава да говорим за стабилност. :D :D :D :D хихихихихи......И не съм някои пубер или хвалипръцко,който да си хвали колата.На 37 съм и имам 2 деца.И нямам за намерение да лъжа никой.Кой каквото иска да си мисли.Няма човек който да ме убеди че марката може да се похвали с здрави коли.Просто ми хареса дизайна за това си я взех.Повече нямам намерение да подържам такива скорости защото 1во се иска хубави гуми за това(изкарах късмет навремето защото мотористите спряха да почиват в онзи ден и аз намалих и тогава се усети че цялата кола тресе гумите си бяха пред спраскване).Може би още 10на километра най-много и можех да съм пътник.А за тези които се чудят как 1,6 може да напълни километража че и да подържа мога да кажа само караите си бараките и да сте живи и здрави.... :D :D
                              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                              Коментар


                                #30
                                На 37 години ли каза, че си? Това още повече усложнява нещата при тебе...
                                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                                Коментар

                                Working...
                                X