Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за ФИАТ Панда 1.3 Мултиджет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за ФИАТ Панда 1.3 Мултиджет

    Здравейте, Колеги. Колега от работата се е навил на Панда 1.3 Мултиджет, та затова пускам темата от негово име. Някакви"детски болести" има ли този двигател? Проблеми с окачване, ел.инсталация и разни други?
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    #2
    Мм супер кола е това. На мен за съжаление не ми стигнаха парите за панда и затова карам пунто мултиджет. Окачването май е като мойто, отпред е здраво направено, отзад е с цял мост и няма носачи като на браво. На мен ми подскачат оборотите понякога като спирам и никой не може да каже от какво е.Провери я стандартните нещо- кулера да не е омаслен много. От капачката на маслото и от щеката мойта не духа грам- имай го предвид това ако джамбазина седне да ти обяснява че е нормално да духа.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Много здрава машина.Карал съм такава служебна, но 1.1 бензин. Най-караната беше стигнала 150 000км. За тези километри- сменени-амортисори, предно окачване, ел табло и жило за съединителя. Експлоатация-зверска.Имаше колеги,които унищожаваха предни коли за една-две години.Пандите не мръднаха.Това е колата, която промени мнението ми за ФИАТ. Вземай и няма да сбъркаш.
      Palio Weekend 1.7 TD

      Коментар

      Working...
      X