Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане в предницата - вдясно - брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    След оглед отново от майсторчета и клатене здраво тях ги усъмни, че са за смяна втулките на реактивната щанга. Някой сменял ли е и колко излиза смяната, оригиналните били по 16-17 лв за брой, а за труд? Ако сте сменяли какво се чува в колата, едно кухо тъпо потропване ли?
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

    Коментар


      #17
      VALIO_RACING написа:
      След оглед отново от майсторчета и клатене здраво тях ги усъмни, че са за смяна втулките на реактивната щанга. Някой сменял ли е и колко излиза смяната, оригиналните били по 16-17 лв за брой, а за труд? Ако сте сменяли какво се чува в колата, едно кухо тъпо потропване ли?
      Сменят се трудничко тези тампони, но за да си сигурен че са те, откачи биалетите от двете стани и вържи с нещо щангата така че да не удря никъде при движние. Покарай малко и виж дали ще спре тропането. Ако спре - от нея и ли биалетите е проблема, ако не спре - лагер и тампон на амортисьора, а може и амортисьора.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #18
        Биелетката дясната е чисто нова Не е от нея, с гаранция. Щом става трудно сигурно и ремонтът ще е скъп за смяна тампоните на реактивната щанга Няма да правя нищо, докато не съм сигурен от кое е, във Фиат Варна не хванаха да има проблем в тампоните на реактивната щанга, ама знам ли ги?! Водил съм я и там на диагностика, аматьорска работа този Фиат Варна - сервиза
        кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
        кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

        Коментар

        Working...
        X