Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Време е за равносметки всякакви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Как я изтупахте тази тема от прахта само!
    За мен 2016 беше страхотна година, надявам се тази да е още по-страхотна
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #62
      2018-та беше една хубава година за мен. Е, не всичко беше на 6, но няма как. Май завинаги окачих маратонките на пирона и Пистата вече ще е само в книгите ми, но знае ли човек? И като стана дума за книги, довърших третата част, но това не е толкова важно - явно само аз си ги чета, щом никой не ги коментира . Ще прескоча другите неща, известни на приятелите ми във ФБ и ... да си дойдем на думата. Бензин срещу дизел?! Вече нямам кола на газ (пропан-бутан), няма и да имам. Ето ги данните от личния ми автопарк:
      - Volvo V40, 1.9 турбо дизел, 2003 г.: Изминати километри 13 292; заредено гориво 900.94 литра, 2035.02 лв.; среден комбиниран разход 6,78 литра / 100 км.; 15.31 лв. за 100 км
      - Fial Linea, 1.4 турбо бензин, 2009 г: Изминати километри 14 684; заредено гориво 1160.28 литра, 2497.20 лв.; среден комбиниран разход 7,9 литра / 100 км.; 17.01 лв. за 100 км
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #63
        Баси, писал съм в тая тема чак 2011 г. :/
        През 2018 се случиха и на мен доста неща.
        Живи и здрави, погасихме половината кредит, който съм споменал 2011 г.
        Преминах от джип на кола, което може би е плюс, но още ме тегли към оная секта, въпреки че разхода е 3-4 пъти по-нисък...
        От тогава се зарекох да спра с авто експериментите, че много ме връщат назад.
        Започнах нова работа, която за сега върви добре - сайтове и онлайн поддръжка.
        Купих си селска съборетинка, с която да си уплътнявам времето и да не харча пари за шаранджийски такъми и коли.
        Направих ремонт на коридора в апартамента, стана пуканка, догодина детската стая, баня и тоалетна.
        Детето догодина стартира в първи клас, а аз правя 30, което малко ме "плаши", но няма какво да се направи
        Супер ялова година за шаранджийските ми излети, за това пък открих нова и резултатна страст, която не бях подхващал до сега - спининг риболова.
        Както писах и през 2011, нека всички бъдем живи и здрави, другото винаги се нарежда.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #64
          Спрях да правя равносметки. Загубих близък и приятел през изминалата година.
          Предстоящата година ще ми донесе още един лазарник, а предвид факта, че станаха доста, започвам да се плаша и депресирам.
          Иначе имах и хубави моменти през изминаващата година. Посетихме държави и континент, в които не бяхме ходили.
          Благодаря, че със съпругата ми сме живи и здрави, и имаме възможността да помагаме на дъщеря ни да обикаля света покрай математиката.
          Това е, от друго, като че ли радост и наслада вече не изпивам.
          Що се касае за автомобилите. Някак си ми избягаха, като приоритет, а аз се изумявам, как с годините хобита и интереси започнаха да ми се размиват, давайки място
          на неща, които никога не са ме вълнували.
          От Новата година искам само живот, здраве и късмет. Пожелавам ги и на всички.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #65
            Равносметката е следната- дъщеря ни завърши Средно образование , сега е студентка в СУ. Да сме живи и здрави да и помогнем да завърши Висшето си образование. Останалото- каквото дойде. Весело посрещане на 2019 година, повече усмивки и хубави моменти!

            пс- Забравих да добавя малкия второкласник- добре, че е той да ни държи в кондиция, иначе ще я подкараме пенсионерската.
            Последна редакция от dobrujanetza; 31.12.2018, 20:46.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #66
              2018 беше за мен сравнително хубава година.
              Придобих собствено жилище (за пръв път и засега единствено), в град, в който никога не съм предполагал, че ще живея.
              Ремонтирам засега, ремонтът тече бавно, но славно
              В личен план нещата ако не са хубави, не са и лоши. И тая година не срещнах женаТА, но пък срещнах много жени
              Карам я все по-лежерно, избягвам грижи и тревоги (не че ги няма, но не им се връзвам).
              Животът е хубав, радвайте му се, докато го имате

              Коментар

              Working...
              X