Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Време е за равносметки всякакви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Много трудна и тежка година беше за мен 2012.Като започна от това,че нещата тръгнаха доста накриво във финансов аспект,до това,че загубих близък роднина,който уважавах и ми беше близък.Смених университета,формата на обучение,няколко работни места, и още куп неща.Все пак останаха и бегли хубави спомени от 2011 - веселите събирания с приятелите,най-важното,че бях жив и здрав и че каквото си наумих горе-долу го постигнах.Надявам се 2013 да е изпълнена с повече късмет и парички.Същото нещо пожелавам и на останалата част от форума.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #32
      2012 пълна брадва, няма ко да коментирам......

      Коментар


        #33
        Сватба (моята), ремонти колкото половин нова кола, за сметка на което много командировки (добре платени) и много, много емоции... Общо взето - една много добра година за мен в личен план. Дано другата да е поне такава, каквато беше 2012

        Коментар


          #34
          Годината беше по-скоро средна. Било е и по-добре във финансово отношение, но пък съм много по-удовлетворен от университета и работата с пациентите. Септември - Октомври се преборих с неща, които ми тежаха през цялата година и ми олекна много. Затвърди се, че имам много добри приятели, макар и малко на брой. Отново съм сам, което се надявам да се промени през новата година Пътувал съм доста по-малко през 2012 - около 20хил км. Смених едната кола с друга по-голяма. Доволен съм от избора, но старата започна да ми липсва като падна снега

          Коментар


            #35
            Време е за равносметки всякакви

            През януари загубихме мама , през октомври татко получи инсулт , през юни разбрах че са ми откраднати 40 хил. лева ....а преценете....
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #36
              Поръчал съм си една огромна гума, с която още в 00:01 на 2013-та ще залича цялата 2012-та и ще започна новата година с летящ старт, за да реша проблема който продължава да виси и от който страдат две невинни същества.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #37
                Годината започна кофти, завършва хубаво - нова работа, нови приятели, съвсем скоро и нова кола Също така ми се роди и племенница Надявам се 2013-та да е още по-добра. Годината, в която народът ще каже "ДА" на развитието на ядрената енергетика в България

                Коментар


                  #38
                  Тази година отпратих много хора по дяволите, за което съм адски доволен и не им желая нищо хубаво!!!Получих много уроци от живота. От парична(финансова не е подходяща дума) гледна точка нещата също са добри, не съм се лишил от нищо!Любовта си върви, което ме радва. Февруари месец съм планувал разходка до Италия по повод 14-ти Февруари.Единствено може здраве да си пожелаем!И още нещо, тази година станах чичо, хубавицата се казва Сара Весела и успешна 2013-та година! Моля последния да затвори вратата

                  Коментар


                    #39
                    coolboby написа:
                    Тази година отпратих много хора по дяволите, за което съм адски доволен и не им желая нищо хубаво!!!
                    Боби, и на най-големия си враг не е редно да се мисли лошо!
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      #40
                      fihi написа:
                      coolboby написа:
                      Тази година отпратих много хора по дяволите, за което съм адски доволен и не им желая нищо хубаво!!!
                      Боби, и на най-големия си враг не е редно да се мисли лошо!
                      Аз не им мисля лошо, просто не пожелавам нищо

                      Коментар


                        #41
                        През 2012 изминах 45000 км с Капата, както изглежда съм дал 4500 за гориво. За ремонти съм дал под 100 лв.В личен план - благодарение на форума срещнах човек, заради който не съм самотен и ме прави щастлив.В работата нещата не вървят на добре... а и скоро ще ми се наложи да правя генерална промяна в много неща. Дано 2013 е благоприятна за всичко, което съм планирал.

                        Коментар


                          #42
                          2012 е по-скоро успешна, отколкото неуспешна за мен.1. Любимите ми хора са здрави и са до мен!2. Колата ме слуша, не се чупи, върви си.3. Дипломирах се успешно във ВА "Г.С. Раковски".4. Поднових и повиших нивото си по STANAG 6001.5. Най-вероятно през 2013 ще ме изпратят в 6-месечна "командировка".Те така. Щом няма за оплакване, значи всичко е ОК.
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            #43
                            Добра за мен година в личен план. Имах щастието да се радвам на живи и здрави приятели, родители и семейство...Всичко друго е бошлаф работа. Тази година загубих огромна част от мотивацията в работата си и то в момент, когато финансовите ми постъпления от нея са прилични. Причина - неясна за мен....С оглед на факта, че нахълтвам с взлом в 44 - тата си годишнина вече съм с усещането, че не само напускам последните останки от младините си, но и виждам, как залязват и много от житейските ми удовлетворености...За това ми е тъжно, когато изпращам всяка година, независимо от "характера" и... ПС: Не съм си смятал километрите изминати с колите, но колкото - толкова. Нямал съм безцелен път.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #44
                              Хм, равносметка.Годините си текат. Мразиш стената, а ежедневно я зидаш. Всяка Нова Година се заричаш тази година да купиш канго, а купуваш поредната мистрия. Е, стената вече не е толкова права и постна, има красиви чупки, арки, сводове и ъгли. Само дето така приятелите се оказват в кьошета и ниши, налага се да се взираш и правиш чупки за да ги видиш. А кръста боли от навеждането да вземеш поредната тухла и очите лютят от варта, така че много се не види. Но нищо, завързваш ’приятелства’ с доставчика на пясъка, с доставчика на цимента и с доставчика на варта. Просто трябва да примижаш на кавичките и може и да повярваш, че всичко е като с онези, зазиданите по кьошетата.

                              Коментар


                                #45
                                За мен 2012 беше повече от добра:купих си нова коланамерих си нова по-хубава работа като точно преди Коледа я смених за още по-хубаваожених сеЗа 2013 планът е до края на януари да купя още една кола за жената, да си намеря по голямо жилище и да почна да идвам по форумните срещи отново

                                Коментар

                                Working...
                                X