Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модел джанти за Алфа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Модел джанти за Алфа...

    Регистрирах се в Алфа форума, но понеже там не мога да видя темите в нито един от разделите - всички са private (може би защото съм нов там). Затова ще си задам въпроса тук (ако модераторите сметнат, че не е подходящо - да я преместят) и дано да има алфисти, които да ми помогнат.Вече няколко дена на различни модели Алфа, една джанта ми хваща окото... Намерих снимка, става въпрос за този "грозник"...Интересувам се:От каква Алфа е?ЕТ, PCD, централен отвор? (дали евентуално ще влезне в Мареата)И в какви цолажи я има?Ако някой знае за някоя обява с коледна промоция също може да ме светне Помогнете на един фиатаджия да се обуе с Алфа джанти

    #2
    Re: Модел джанти за Алфа...

    kim_ko написа:
    Регистрирах се в Алфа форума, но понеже там не мога да видя темите в нито един от разделите - всички са private (може би защото съм нов там). Затова ще си задам въпроса тук (ако модераторите сметнат, че не е подходящо - да я преместят) и дано да има алфисти, които да ми помогнат.Вече няколко дена на различни модели Алфа, една джанта ми хваща окото... Намерих снимка, става въпрос за този "грозник"...Интересувам се:От каква Алфа е?ЕТ, PCD, централен отвор? (дали евентуално ще влезне в Мареата)И в какви цолажи я има?Ако някой знае за някоя обява с коледна промоция също може да ме светне Помогнете на един фиатаджия да се обуе с Алфа джанти
    Стават за Мареята, тези джанти са от Алфа 145/146 и на 155 може да се видят. 4х98 на 59 центр отвор. ако отговарят си, Ти. Дано да не е късен съвета ми,рядко влизам тук,дано съм ти бил полезен колега
    FIAT PUNTO 1.2MPI-95г
    Alfa Romeo 147 jtd - 02г

    Коментар


      #3
      Доколкото знам това са джанти от 145/146 модификация "Junior". Мисля че ги има на 15 и 16 цола като болтовете са 4x98 и централен отвор 59. Т.е. ЕТ-то не го знам ама съм почти сигурен че ще станат на мареата без проблем.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Благодаря, колеги!

        Коментар

        Working...
        X