Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след първо запалване!!! и още два проблема :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем след първо запалване!!! и още два проблема :)

    1.Здравейте искам да попитам дали на някои му се е случвало подобно нещо,като запалвам колата след по-продължителен престои на едно място(пали всичко е ок оборотите са към 1500 после падат и в един момент се получава едно притрисване колата изгасва,и се налага да я паля по няколко пъти,обикновено след 2 път всичко е ок,нямам бензинов филтър от какво може да идва проблема?2.Отидох при един майстор на газови да ми настрои газовото обаче не успя и каза,че колата нещо прекъсвала и му смущавала лаптопа и не можел да направи връзка (с ЕКУ-то на газовото)сменял съм кабелите преди 12 000 км. както и свещите.,от какво може да е се получава това прекъсване?3.Излезе ми скоро още един проблем с датчика на температурата които е на главното табло с километража.Паля колата,загрява си до 5 мин. качва към 35 градуса вкл. газовото след това продължава температурата да се покачва до нормалното,ако не се лъжа Пунтовците 90 градуса това е нормалното или по малко ама стрелката стои посредата след това например оставям колата на свободна,и след известно време вкарвам скорост и колата почва да се охлажда с около 3-4 чертички и след няколко сек. пак си отива на средата,и това е почти всеки път като вкл. на скорост(иначе мога да те парното е 10 точки направо)вкл. ми се и перката ако почне да загрява повече.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО и моля да пишат само компетентни хора между другото колата е FIAT PUNTO MK2 1.2 8v бензин

    #2
    Re: Проблем след първо запалване!!! и още два проблема

    Мога да ти дам отговор само на въпрос 3. Съвсем нормално е, все пак е зима. Бързо се изстудява двигатела, а и перката подпомага. Не се притеснявай. Относно другите въпроси, не съм компетентен (все още). Нека някой от колегите да помага.Поздрави

    Коментар


      #3
      При кои маистор ходи????
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Отиди някъде където могат да се свържат с комп. на колата това със смущенията е глупаво виж дали има грешки, изчистете ги, запалваш гледаш дали е записала пак нещо и тогава ако не отстраните проблема сподели с нас за да помогнем. Сега само може да се гадае и да те насочим в съвсем друга посока!

        Коментар


          #5
          кола

          Нещо се губи маса например на двигателя който е и за ECU бобините наред ли са
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            здр

            galinchooo написа:
            При кои маистор ходи????
            несъм ходил при никои все още

            Коментар


              #7
              Re: кола

              kluchar написа:
              Нещо се губи маса например на двигателя който е и за ECU бобините наред ли са
              несъм замервал или пробвал с други бобини ама и аз мисля,че е някоя бобина като за загрее по малко претрисва дори не се усеща иначе като е студена повече

              Коментар


                #8
                На излизане от Бургас(посока София) на Лук Оил .Влизаш в бензиностанцията и в в дъното в дясно има сервиз поставят и оправят газови инжекциони само.Ще търсиш само Илия и му казваш,че Галин(от Технополис) те праща да ти обърне по специално внимание.Много е добър.Да ти я закачи да я види колата.Преди 6 год когато купувах моята кола,тои единствено ми оправи колата от цял Буграс ПишманМаистори.
                FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                Коментар


                  #9
                  здр

                  galinchooo написа:
                  На излизане от Бургас(посока София) на Лук Оил .Влизаш в бензиностанцията и в в дъното в дясно има сервиз поставят и оправят газови инжекциони само.Ще търсиш само Илия и му казваш,че Галин(от Технополис) те праща да ти обърне по специално внимание.Много е добър.Да ти я закачи да я види колата.Преди 6 год когато купувах моята кола,тои единствено ми оправи колата от цял Буграс ПишманМаистори.
                  Мерси за информацията колега а като цена за преглед,и освен газови прави ли други диагностики като елкон

                  Коментар


                    #10
                    Всичко прави и е много добър.Само е малко тежка гемия,но кажи че аз те пращам няма ядове.хихи.Някои път като има работа и на мен не ми обръща внимание макар че сме приятелски семеиства и комшии.Много е урсус особено като чуе за ФИАТ.Тои горкия се поболя от моя преди години.хаха.За цени незнам,мисля че взима тънко.
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      #11
                      здр

                      galinchooo написа:
                      Всичко прави и е много добър.Само е малко тежка гемия,но кажи че аз те пращам няма ядове.хихи.Някои път като има работа и на мен не ми обръща внимание макар че сме приятелски семеиства и комшии.Много е урсус особено като чуе за ФИАТ.Тои горкия се поболя от моя преди години.хаха.За цени незнам,мисля че взима тънко.
                      Добре мерси за инфото

                      Коментар

                      Working...
                      X